Papara Black Card Kargo ve kart ücreti var mı?

34Roxe

Hectopat
Arkadaşlar merhaba ben İstanbul Fatih'de oturuyorum Papara Black Card siparişi verdim. Bügün ne zaman gelir bir de kargo ücreti var mı?
Kart ücreti alırlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba ben İstanbul Fatih'de oturuyorum Papara Black Card siparişi verdim. Bügün ne zaman gelir bir de kargo ücreti var mı?
Kart ücreti alırlar mı?
Yok ama kartın 2 hafta içinde geliyor. Ben 2 hafta bekledim, üstüne kimliği unutmuşum arabada adam beklemedi gitti yine bir 2 hafta içinde geldi.
Hayır ama zaten reşit olmak lazım, o yüzden banka kartı al direk ön ödemeli kartlar ile uğraşma.
Ben reşit olmadan kartı alabildim.

Kart ücreti alırlar mı?

Kargo veya kart ücreti almamışlardı benden. :) Sadece kimlik bilgilerinizi arkalı önlü olarak bir kağıda dolduruyorsunuz ve gidiyorlar.

Kartın 5 Mayıs'ta kargoya ulaşması, Papara'nın 7 Mayıs'ta bildirim vermesi, Ramazan'da uyku düzenimin mahvolması yüzünden 6 mayıs tarihinde teslim edilememesi ve kartı hâlâ alamamam biraz sinirimi bozdu. Ücretsiz olması yüzünden şimdilik sakinim.

Kartın 5 Mayıs'ta kargoya ulaşması, Papara'nın 7 Mayıs'ta bildirim vermesi, Ramazan'da uyku düzenimin mahvolması yüzünden 6 mayıs tarihinde teslim edilememesi ve kartı hâlâ alamamam biraz sinirimi bozdu. Ücretsiz olması yüzünden şimdilik sakinim.
Ramazan ayındayız bence görmezden gelin. Sakin olun çünkü internetten yemek söylemiyorsunuz sonuçta. Şimdilik sanal kart kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı