Papara Black Card ne zaman gelir?

An itibarıyla Papara Black Card geldi. Kurye geldiğinde kimliğimle kuryenin yanına gittim. Sonra bir sözleşme doldurulmasını istedi. Gerekli bilgileri söyledim ve bilgiler dolduruldu. Sonra ise kartımı alıp telefonumdan aktif etmek için Papara uygulamasını açtım. Aktif ederken şifre belirlememi istedi, ben de belirledim ve nihayet Papara Black kartım aktif oldu.

Hepinize teşekkür ediyorum. Anlaşılan AGT kurye gerçekten çok yavaş. 16 Kasım'da istediğim kart 27 Aralık'ta yani 41 günde geldi. Eğer Papara kullanmayı düşünüyorsanız mutlaka kartın gelmesini uzun süre beklemeye hazır olun. Çünkü AGT kurye oldukça yavaş.
Bana 7 günde gelmişti. Hayırlı olsun bu arada.

An itibarıyla Papara Black Card geldi. Kurye geldiğinde kimliğimle kuryenin yanına gittim. Sonra bir sözleşme doldurulmasını istedi. Gerekli bilgileri söyledim ve bilgiler dolduruldu. Sonra ise kartımı alıp telefonumdan aktif etmek için Papara uygulamasını açtım. Aktif ederken şifre belirlememi istedi, ben de belirledim ve nihayet Papara Black kartım aktif oldu.

Hepinize teşekkür ediyorum. Anlaşılan AGT kurye gerçekten çok yavaş. 16 Kasım'da istediğim kart 27 Aralık'ta yani 41 günde geldi. Eğer Papara kullanmayı düşünüyorsanız mutlaka kartın gelmesini uzun süre beklemeye hazır olun. Çünkü AGT kurye oldukça yavaş.
Kuryenin kapıya kadar getirmesi gerek. Siz kurye ile buluşup mu aldınız?

Merhaba arkadaşlar. Bugün öğle saatlerinde Papara hesabı açıp Black Card istedim. Sakarya'nın Sapanca ilçesinde oturuyorum. Sizce kart ne kadar sürede gelir?
Bazı arkadaşlarıma sordum, 2 hafta sürer dediler. Sizden de fikir almak istiyorum.
2 hafta civarı ama abime 1 ayda geldi değişiyor

Kuryenin kapıya kadar getirmesi gerek. Siz kurye ile buluşup mu aldınız?
Kurye evimizin bahçesine geldi. Evimiz müstakil olduğu için bahçesi de var ve kurye bahçeye gelince ben de evden bahçeye çıktım. Yani kurye kapıma kadar geldi. Benim orada "yanına gittim" diyerek kastettiğim şey bahçeye çıkıp bahçede buluştuğum idi.
2 hafta civarı ama abime 1 ayda geldi değişiyor
Kart bugün geldi. Toplam 41 gün sürdü. Yani tamamen şans işi. 2 ay sonra eline ulaşan da var, 7 günde eline ulaşan da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı