Papara Black Card teslimat kaç günde olur?

Darkblue99

Decapat
Makaleler
1
Papara Black Card teslimat kaç günde olur? Şu an Ankara'dayım normalde İstanbul'da oturuyorum. 4 gün içinde getirilir mi?

Kartın kendisi de kargosu da ücretsiz. Vay canına. Çok iyiymiş teşekkürler.
Ve aylık ücret kesmiyor. Üstüne çok güzel kampanyası var spotify, netflix, youtube premiım gibi platformlarda paranın %50 sini iade ediyor. Ancak 18 yaş üzerindeysen Tosla Kart kullanmanı öneririm. Kampanyaları çok daha güzel ve fazla.

Balıkesir'deyim. 1 haftada gelmişti kartım. Başka forumlarda gördüğüm kadarıyla kartı 1 ayda gelmeyenler filan olmuş. Şans işi sanırım.

Şu an Ankara'dayım yani 3-4 gün sonra gidebilirim. İstanbul'a gitmeden almak istemiştim. Ama galiba o iş yaş. Bir de Lite kartlardan para çekimi olabilir mi? Baktığımda o özellik mevcut değil ama QR kodla falan çekme olabilir mi?

Basılması 2-3 iş günü sürüyor. Değişiyor 1 haftada eline ulaşan da, 2 ayda ulaşan da var. Bana 9-10 günde gelmişti. Hayırlı olsun şimdiden, umarım kısa zamanda gelir.

Şu an Ankara'dayım yani 3-4 gün sonra gidebilirim. İstanbul'a gitmeden almak istemiştim. Ama galiba o iş yaş. Bir de Lite kartlardan para çekimi olabilir mi? Baktığımda o özellik mevcut değil ama QR kodla falan çekme olabilir mi?

Lite kartlarda maalesef nakit çekimi yapamıyorsunuz. Papara'ya kaydolduğunuz mailiniz yardımıyla Papara'nın kartınız kuryeye verildi isimli bir mail aldıktan sonra o maildeki linkten adres değişikliği yapabilirsiniz. Teslimat konusunda biraz rahatsınız. Kuryenin numarasını arayıp Abi/Abla'lı bir şekilde güzelce anlatabiliyorsunuz derdinizi. Yani şimdi İstanbul'a gittiğinizde veya yarın. Kartınız kuryeye teslim edilmiştir diye bir mail alırsanız o mailden adres değişikliği yapıp İstanbul'da olduğunuz adrese gelmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul'dan başka bir yere geçiş yapmak zorunda kalırsanız yine aynı şekilde adres değişikliği yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı