Papara Black Card ve Papara Lite Card arasında sadece para çekme özelliği mi fark ediyor?

Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Konu kirliliği yapmak istemiyorum ama anladığım kadarıyla zaman içinde pek çok şey değişmiş, Papara kart hakkında birkaç sorum olacak.
  1. Papara Black Card ve Papara Lite Card arasında sadece para çekme özelliği mi fark ediyor?
  2. Papara Black Card için teslim alınırken sözleşme imzalanması gerekiyormuş sanırım. Ne kadar bilgi toplanıyor veya bununla ilgili bir sorun yaşadınız mı?
  3. Son zamanlarda teslimatlarda aksaklık var sanırım. Yakın zamanda alan var ise ne kadar sürede teslim edildi?
  4. Diyelim ki Papara'nın sitesinden değil de Teknosa'dan bu kartı aldım. Aldığım zaman 5 TL ücret karta geri geçiyor mu ve Black Card'tan herhangi bir eksiği var mı para çekme özelliği gibi?
  5. Hangi bankalarla anlaşmalı olduğu bilgisine erişemedim. Şu an ininal kullanıyorum ve her ATM'den yaptığım işlemde komisyon alıyor. Papara Card'ı ATM'ye takarak işlem yapacak olursam para kesiyor mu? Sadece kartsız işlemde ücret kesmediği gibi bir bilgi okumuştum da.
Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
3.soruyla alakalı; sanırım 2 Haziran'dı sipariş verdim, hemen aynı gün basıp kargoya verdiler ama kargo hala getirmedi. Kuryeyle alakalı sorun var çözemedim. Defalarca da iletişime geçtim. Papara kuryeye ilettik diyor ama kuryeden dönüş falan alamıyorum.

3.soruyla alakalı; sanırım 2 Haziran'dı sipariş verdim, hemen aynı gün basıp kargoya verdiler ama kargo hala getirmedi. Kuryeyle alakalı sorun var çözemedim. Defalarca da iletişime geçtim. Papara kuryeye ilettik diyor ama kuryeden dönüş falan alamıyorum.
Birçok kişi uzun süreli gecikmeler yaşamış böyle, Teknosa'dan veya Hepsiburada'dan sipariş vereceğim kart normal kargoyla geliyorsa sorun olmaz gibi düşünüyorum ama siz ne dersiniz? Kartlar arasında bir özellik farkı yoksa kurye beklemeye değmez diye düşünüyorum.

Birçok kişi uzun süreli gecikmeler yaşamış böyle, Teknosa'dan veya Hepsiburada'dan sipariş vereceğim kart normal kargoyla geliyorsa sorun olmaz gibi düşünüyorum ama siz ne dersiniz? Kartlar arasında bir özellik farkı yoksa kurye beklemeye değmez diye düşünüyorum.

Agt(aynı gün teslim) kurye diye bir kuryeyle geliyor. Yani diğer firmaları normalde çok beğenmem ama bu 20 günde 3 sipariş verdim hepsi de maksimum 3 günde geldi.
Normal kargodan bence sorun olmaz istenebilir. Ben normal şekilde istenebildiğini bilmiyordum.

Agt(aynı gün teslim) kurye diye bir kuryeyle geliyor. Yani diğer firmaları normalde çok beğenmem ama bu 20 günde 3 sipariş verdim hepsi de maksimum 3 günde geldi.
Normal kargodan bence sorun olmaz istenebilir. Ben normal şekilde istenebildiğini bilmiyordum.
Ben de Teknosa'dan sipariş edince normal kargo yoluyla mı gönderiyorlar emin değilim, sadece öngörüde bulundum.
Ne yalan söyleyeyim linkini koyduğum kartın tasarımı hiç Black Card gibi hoş değil :). O yüzden çok zorluk olmayacaksa Black Card almayı düşünüyorum ama önce kafamdaki soru işaretlerini kaldırmam gerek. Black Card'ın limiti de çok, benim gibi normal kullanım yapacak bir öğrenci için gereksiz sorumluluk olmaz umuyorum ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı