Çözüldü Papara Black Card'a nereden para yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kafamda Cehennem

Hectopat
Yer
shurima
Daha fazla  
Meslek
Dolandırıcı
Merhabalar, az önce günlerdir boğuştuğum hesap onaylamayı sonunda başardım fakat bir sorun var. Papara Black Card'a nereden para yüklenir?(yaşım 15 ATM'lerde para yüklerken sıkıntı yaşar mıyım) yoksa başka yerlerden de yükleniyor mu ve Black Card alanlar bir sıkıntı falan yaşadınız mı ininaldan geçiyorum. Hangi ATM'lerden yükelnir (ziraat vs yoksa hepsinden oluyor mu?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, az önce günlerdir boğuştuğum hesap onaylamayı sonunda başardım fakat bir sorun var. Papara Black Card'a nereden para yüklenir?(yaşım 15 ATM'lerde para yüklerken sıkıntı yaşar mıyım) yoksa başka yerlerden de yükleniyor mu ve Black Card alanlar bir sıkıntı falan yaşadınız mı ininaldan geçiyorum. Hangi ATM'lerden yükelnir (ziraat vs yoksa hepsinden oluyor mu?)

Çoğunda oluyor ama kesin olarak söyleyebileceğim 2 yer var biri İş Bankası diğeri VakıfBank.

Halkbank'tan sakın para yatırmayın yatmıyor para denedim.
Bunlarda kesin oluyor:
Garanti, vakıf, CarrefourSA.

Ben Halkbank kullanıyorum komisyon almıyor.

Uygulamaya giriş yapıp "Yatır" tuşuna bastığınızda nerelerden para yatırabileceğinizi görebiliyorsunuz. Önerim ATM kullanmanız, hızlı ve komisyon almıyor.

Her bankanın ATM'si ile para yatırabilirsiniz. Fakat aylık 5 kere veya 500TL'ye kadar ücretsiz. Bu iki koşuldan birini yerine getirdiğinizde:
  • 0-500 TL arası 5 işleme kadar ücretsiz, 5 işlem sonra %1 + 1 TL
  • 500-1000 TL arası %1
  • 1000 TL ve üzeri %2
Her ay bu koşul sıfırlanır. Yani her ay 500TL'ye kadar veya 5 kereye mahsus ücretsiz para yatırma limitiniz var.

Ayrıca EFT/Havale ile de kolayca para yatırabilirsin. Ama kendi banka hesabın olması gerek, bunun için sadece Papara'nın bankalara özel sunduğu IBAN'ına açıklama kısmına kendi Papara numaranı ekleyerek para yatırabilirsin. FAST üzerinden işlem gerçekleştirirsen 7/24 para transferi yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı