Papara Black Kart Hafif Bükülmüş Şekilde Geldi

corectioNNN

Picopat
Yer
İstanbul
Dostlar selamlar, biraz saçma bir konu olduğunu farkındayım fakat, 10 gün önce papara kart başvurusu yapmıştım. Dün geldi adresime. Kartı zarfından çıkarttığımda, hafif bir yamukluk hissettim. Dün ve bugün dışarıya çıkma fırsatım olmadı, para atıp deneyecektim. Sizce herhangi bir zararı olur mu?

Sakinolardacm

Centipat
Dostlar selamlar, biraz saçma bir konu olduğunu farkındayım fakat, 10 gün önce papara kart başvurusu yapmıştım. Dün geldi adresime. Kartı zarfından çıkarttığımda, hafif bir yamukluk hissettim. Dün de dışarıya çıkma fırsatım olmadı, para atıp deneyecektim. Sizce herhangi bir zararı olur mu?
Eğer çipde bir şey yoksa gerisi görünüm zaten. Bir sorun olmaz sanırım.

KS
corectioNNN

corectioNNN

Picopat
Yer
İstanbul
KS
corectioNNN

corectioNNN

Picopat
Yer
İstanbul

Sakinolardacm

Centipat
Ortadan yamuk duruyor. Çipe hafif yakın büküklük.
Bir sıkıntı olmaz sanırım. Ortadan büküp yeniden kullanmaya devam ettiğim kartlar var. Denemeden bilemezsin, bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum ancak.

KS
corectioNNN

corectioNNN

Picopat
Yer
İstanbul
Bir sıkıntı olmaz sanırım. Ortadan büküp yeniden kullanmaya devam ettiğim kartlar var. Denemeden bilemezsin, bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum ancak.
Konu açmamın sebebi de, kart atmye sıkışır diye çekindiğimden açtım. Bir kere başıma gelmişti o yüzden.

Sakinolardacm

Centipat
Konu açmamın sebebi de, atm'de kalır diye çekindiğimden açtım. Bir kere başıma gelmişti o yüzden.
Atm de kalması birazcık zor, en kötü ihtimal banka personelinden rica edersiniz kartı geri verir.

Yukarı