Papara Black kart nasıldır?

ByCookie

Hectopat
Daha fazla  
Önceden Tosla kart deneyimlemiş olup yaşı 15 olan bir kişiyim. Papara'da havale EFT gibi şeyler için yaş sınırı yok sanırsam. Ve aylık 500 ₺ yükle çek herhangi ücret almadığı bir banka ATM'si var mı? Bunlar nedir beni detaylıca aydınlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara ile yükleme yaparken hiçbir ATM ücret kesmiyor, Garanti ya da Denizbank'ı öneririm. Black Kart gayet iyidir eğer Black Kart istemezseniz Lite Card var.

N: Cashback özelliği ikisinde de var.

Papara ile yükleme yaparken hiçbir ATM ücret kesmiyor, Garanti ya da Denizbank'ı öneririm. Black Kart gayet iyidir eğer Black Kart istemezseniz Lite Card var.

N: Cashback özelliği ikisinde de var.
Hayır, Papara ayda 500 TL üzeri yüklemelerde kesinti yapıyor.
Önceden Tosla kart deneyimlemiş olup yaşı 15 olan bir kişiyim. Papara'da havale EFT gibi şeyler için yaş sınırı yok sanırsam. Ve aylık 500 ₺ yükle çek herhangi ücret almadığı bir banka ATM'si var mı? Bunlar nedir beni detaylıca aydınlatır mısınız?
Hayır, Papara ile İBAN'a kolayca para gönderebilirsiniz. Ama Papara kart ve kendi adınızda olan bir banka hesabı dışında bir yerden size para aktarılamaz. Paparada her ATM aynı işlevi görüyor, en yakını hangisi ise ona git.

Black Card özellikleri ve Lite Card özellikleri ile ilgili aradaki farklar Papara'da ve Papara'nın sitesinde var. Papara'ya yükleme yaparken ben garanti bankamatiğini kullanıyorum. Dilersen farklı bankamatiklerden deneyebilirsin. Ve Black Card gayet kullanışlıdır.

Hayır, Papara ayda 500 TL üzeri yüklemelerde kesinti yapıyor.

Hayır, Papara ile IBAN'a kolayca para gönderebilirsiniz. Ama Papara kart ve kendi adınızda olan bir banka hesabı dışında bir yerden size para aktarılamaz. Papara'da her ATM aynı işlevi görüyor, en yakını hangisi ise ona git.

Banka kartından kendi papara hesabıma aktaramaz mıyım? Banka kartı ablama kayıtlı.

Ablana da Papara hesabı açıp banka kartı > ablanın papara hesabı > papara ile senin hesabına transfer edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı