Çözüldü Papara Black kart para gönderme nasıl yapılıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

strongTURK

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben geçen günlerde Papara hesabı açtım ve bir Black kart siparişi verdim. 1.sorum kartım ne zaman elime ulaşır? 2.sorum ise benim olmayan ve Papara kart olmayan bir karta para gönderebilir miyim? Mesela bir kişiye bağış yapacağım. Bu kişinin IBAN numarasıyla birlikte para gönderebilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.

Çözüm
Papara Black kartının ne zaman elinize ulaşacağı konusunda kesin bir bilgi veremeyiz çünkü her türlü duruma göre bu süre değişebiliyor. Ayrıca evet, sizin adınıza olmayan bir IBAN numarasına para gönderebilirsiniz.
Papara Black kartının ne zaman elinize ulaşacağı konusunda kesin bir bilgi veremeyiz çünkü her türlü duruma göre bu süre değişebiliyor. Ayrıca evet, sizin adınıza olmayan bir IBAN numarasına para gönderebilirsiniz.

Çözüm
Yani ben sipariş verdiğimde bulunduğum konuma göre 2 haftada geldi. İsmine özel kart yapıyorlar. İkinci sorunun cevabı ise bir banka hesabı varsa IBAN üzerinde gönderebilirsin.

Teşekkür ederim.
Yani ben sipariş verdiğimde bulunduğum konuma göre 2 haftada geldi. İsmine özel kart yapıyorlar. İkinci sorunun cevabı ise bir banka hesabı varsa IBAN üzerinde gönderebilirsin.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı