Papara Card'ı eve mi sipariş ediyorsunuz?

LittleGamer

Hectopat
Merhaba. Ben 2 gün önce sipariş verdim. Başvurum onaylandı ve kartın bana özel çıkarılacağını bildirdi Papara. Bu karttan alan 3 arkadaşım da almış. AGT Kurye, kartı eve getirmiyor. Belli bir iş yerine ya da eve getirmiyormuş. Sizinki de öyle mi? Kartı alanlar varsa kısaca süreci anlatabilir misiniz?

Merhaba. Ben 2 gün önce sipariş verdim. Başvurum onaylandı ve kartın bana özel çıkarılacağını bildirdi Papara. Bu karttan alan 3 arkadaşım da almış. AGT Kurye, kartı eve getirmiyor. Belli bir iş yerine ya da eve getirmiyormuş. Sizinki de öyle mi? Kartı alanlar varsa kısaca süreci anlatabilir misiniz?
Hayır eve getiriyorlar. Uygulamalarında da yazıyor eve teslim edeceğiz diye. Bana da öyle geldi. 3 günde mi ne geldi.

Ev adresinizi verirseniz evinize getirirler. Virüs varsa her yerde var sadece sizin evinizde değil. Kargo evinize geldiğinde sizi bulamazsa sizden başka bir teslimat adresi isteyebilir ama aksi durumda sizin vermiş olduğunuz adrese gelecektir. 1 sene öncesinde ev adresime sipariş verdiğimde evime gelmişti kartım.

Geri
Yukarı