Papara Cashback nasıl çekilir?

O ay yaptığınız toplam cashback miktarıdır büyük ihtimal. Çünkü cashback anında yapılır.

Eğer ki ay sonu ayarını kapalı kullanıyorsanız satın alımı yaptıktan hemen sonra cashback hesabınıza yatıyor. Son işlemlerinize bakabilir misiniz acaba? Belki de gözünüzden kaçmıştır. İşlem tipi filtresi olarak Papara cashback seçebiliyorsunuz.

O ay yaptığınız toplam cashback miktarıdır büyük ihtimal. Çünkü cashback anında yapılır.

Hocam değil eminim adım gibi kesinlikle ne bakiyemde var ne cashbackde var cashbackde 15 TL yazıyor altındada toplam cashback 15, 00₺ yazıyor.

Son işlemler kısmında var mı?

Var.

Papara destek ile iletişime geçin.

Müşteri hizmetleriyle konuştum sorun yok dediler fakat hala bir şey yapamıyorum 2. aramamdada herhangi bir sorun yok çekebilirsiniz dediler ayrıca şu an kartıma parada atamıyorum.

Hocam değil eminim adım gibi kesinlikle ne bakiyemde var ne cashbackde var cashbackde 15 TL yazıyor altındada toplam cashback 15, 00₺ yazıyor.

Şöyle söyleyeyim bak şimdi örneğin Netflix için aylık 20 TL'ye kadar %50 cashback yapıyor ve sen 40 TL'lik paketi satın aldın. Satın aldıktan hemen sonra 20 TL cashback olarak iade edilir. Anladın mı?

Şöyle söyleyeyim bak şimdi örneğin Netflix için aylık 20 TL'ye kadar %50 cashback yapıyor ve sen 40 TL'lik paketi satın aldın. Satın aldıktan hemen sonra 20 TL cashback olarak iade edilir. Anladın mı?

Anladım :/ hocam anlıyorum bir sürü konuyada baktım ancak pardon ama bu lanet parayı kullanamıyorum çekemiyorum hiçbir şekilde dün aldığım Netflix'ten gelen cashbacki kullanamıyorum cashback sayfasında öyle duruyor bakiyeme işlemiyor.

Anladım :/ hocam anlıyorum bir sürü konuyada baktım ancak pardon ama bu lanet parayı kullanamıyorum çekemiyorum hiçbir şekilde dün aldığım Netflix'ten gelen cashbacki kullanamıyorum cashback sayfasında öyle duruyor bakiyeme işlemiyor.

Hocam işlem geçmişinizi atar mısınız?

Hocam SS atabilir misiniz?
Ayrıca hocam yakışmadı. Eğer Rickroll blocker kullanmasaydım Rickrollanacaktım

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-07-01 011959.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-01 011959.png
    6,6 KB · Görüntüleme: 47

Yeni konular

Geri
Yukarı