Papara Cashback Netflix'te sadece 10 TL veriyor

FarukGygsz

Hectopat
Arkadaşlar Papara'nın menüsünün hemen alt kısmına ''Cashback'' özelliğini koymuşlar. Güzel, hoş ve orada kocaman ''Netflix üyeliğinin yarısı bizden'' yazıyor fakat ben ULTRA HD paket aldığımda yalnızca 10 TL geri ödeme yapıyor. Hani yarısı sizdendi? Ben temel üyelik almak zorunda mıyım? O zaman temel üyeliğinin yarısı bizden yaz ya da 10 TL'si bizden yaz Bir de %50 anında nakit yazıyor. İnanılmaz ve benden başka kimsenin de dikkatini çekmemiş sanırım. Bunu dile getirmek istedim. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Dosya Ekleri

• IMG_20201201_144906.jpg
    IMG_20201201_144906.jpg
    9,4 KB · Görüntüleme: 482
Son düzenleyen: Moderatör:

Biliyorum zaten 10 TL olduğunu fakat sonuçta o sonradan gözüken yerdeyken gözünün içine %50 anında nakit yazıyor. Ben bundan bahsediyorum. Ben bu durumdan mağdur olmadım zaten. Aklıma takıldı sadece.
Arkadaşlar herkes aynı şeyi atıyor. Lütfen yazdığım yazıyı tekrar okuyun orada %50 anında nakit yazıyor diyorum. Anlamıyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Papara'nın menüsünün hemen alt kısmına ''Cashback'' özelliğini koymuşlar. Güzel, hoş ve orada kocaman ''Netflix üyeliğinin yarısı bizden'' yazıyor fakat ben ULTRA HD paket aldığımda yalnızca 10 TL geri ödeme yapıyor. Hani yarısı sizdendi? Ben temel üyelik almak zorunda mıyım? O zaman temel üyeliğinin yarısı bizden yaz ya da 10 TL'si bizden yaz Bir de %50 anında nakit yazıyor. İnanılmaz ve benden başka kimsenin de dikkatini çekmemiş sanırım. Bunu dile getirmek istedim. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Evet, ben ona güvenerek 4K almıştım. Sonra 10₺ gelince ne olduğunu şaşırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı