Papara Hakkında Bilgisi Olan Var Mı?

ben.ati

Hectopat
•İlk olarak papara kartımı onaylı hesap yapmak istiyorum fakat hata veriyor,bunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
•İkinci olarak isimli kart ve isimsiz kartın bir farkı var mı var ise farkı ne?
•YouTube ve Twitchten kazanılan parayı papara karta yükleme olasılığımız var mı?
•Papara kartın ibanı var mı?
•Para yükleme ve para çekiminde para kesiyor mu kesiyorsa ne kadar?
•Papara Vs İninal hangisini tercih edersiniz?
•Banka hesabından para yüklemek nedir?
•Banka hesabına para çekmek nedir?

~Hepsini cevaplayan kardeşlerime çok teşekkür ederim.~

•İlk olarak papara kartımı onaylı hesap yapmak istiyorum fakat hata veriyor,bunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
•İkinci olarak isimli kart ve isimsiz kartın bir farkı var mı var ise farkı ne?
•YouTube ve Twitchten kazanılan parayı papara karta yükleme olasılığımız var mı?
•Papara kartın ibanı var mı?
•Para yükleme ve para çekiminde para kesiyor mu kesiyorsa ne kadar?
•Papara Vs İninal hangisini tercih edersiniz?
•Banka hesabından para yüklemek nedir?
•Banka hesabına para çekmek nedir?

~Hepsini cevaplayan kardeşlerime çok teşekkür ederim.~
1.Sistem mernise göre çalışmakta.Hata alıyorsanız Online Sorgulamalar - Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü şu adresten doğru bilgileri edinebilirsiniz.
2.İsimli kart çipli ve temassız ve kuryeyle geliyor adresine anlaşma imzalıyorsun.
3.Youtube ve twitch iban ister bu kartın ibanı yoktur. Iban için gerçek banka hesabı açabilirsiniz.
4.Yok
5. Kendi sitesinden inceleyebilirsiniz. Yanlış bilgilendirme yapmamak için yazmadım.
6.Papara
7.Banka hesabından havale ile yükleme
8. Papara bakiyesini banka hesabına çekme.

ka
1.Sistem mernise göre çalışmakta.Hata alıyorsanız Online Sorgulamalar - Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü şu adresten doğru bilgileri edinebilirsiniz.
2.İsimli kart çipli ve temassız ve kuryeyle geliyor adresine anlaşma imzalıyorsun.
3.Youtube ve twitch iban ister bu kartın ibanı yoktur. Iban için gerçek banka hesabı açabilirsiniz.
4.Yok
5. Kendi sitesinden inceleyebilirsiniz. Yanlış bilgilendirme yapmamak için yazmadım.
6.Papara
7.Banka hesabından havale ile yükleme
8. Papara bakiyesini banka hesabına çekme.
Kardeşim çok sağol merak ettiğim bütün konuları açıklamışsın.

Çözülmüş ama yinede atayım:
Papara hakkındaki soruları gidermek için burdayım.
Papara kesinlikle güvenilirdir.
Papara Black Card (sözleşmeli)
Papara Lite Card.
Papara edu Card.
Papara sanal kart.
3 Tür hesap türü var Onaysız/Onaylı/Sözleşmeli.
İlk olarak sözleşmeli sadece Black Card için geçerli nedir peki? Kapınıza bedava iletilir ve sözleşme imzalatılır sonrasında onaylı hesabın 3 katı limitsiz hesap biçilmiş olur.
Onaylı İse Sözleşmelinin Bir Düşüğü Onaysız ise En Düşüğüdür.
Papara Black Card 10/15/20 gün aralığında teslim edilir.
Papara Lite Card 5 TL'dir alınıp hesabınıza onayladıktan sonra kart kullanıcının olur ve 5 TL'si iade edilir.
Diğer bilgileri Papara resmi sitesinden edinmek mümkündür ayrıca müşteri hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.
Aklınızda sormanız gereken sorular varsa bana sorabilirsiniz.
Papara

Papara Lite Card.
Papara edu Card.
Papara sanal kart.
İlk olarak sözleşmeli sadece Black Card için geçerli nedir peki? Kapınıza bedava iletilir ve sözleşme imzalatılır sonrasında onaylı hesabın 3 katı limitsiz hesap biçilmiş olur.
Papara Lite Card 5 TL'dir alınıp hesabınıza onayladıktan sonra kart kullanıcının olur ve 5 TL'si iade edilir.
Diğer bilgileri Papara resmi sitesinden edinmek mümkündür ayrıca müşteri hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.
Papara
Kanka papara black card hiç bir ücret vermeden kapıma kadar gelip ve hiç para ödemeden kullanabiliyormuyum yani?
Papara Lite Card.
Papara edu Card.
Papara sanal kart.
Papara
Kanka bir de hesabimi onayli hesaba geçmeye çalışırım fakat hata veriyor müşteri hizmetlerini arayın diye bildirim geliyor.
Papara Lite Card.
Papara edu Card.
Papara sanal kart.
Papara
Kanka bir de hesabimi onayli hesaba geçmeye çalışırım fakat hata veriyor müşteri hizmetlerini arayın diye bildirim geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı