Papara hayalet sanal kart vs sanal kart

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Spotify'dan Premium alacağım ve asıl kartımı girmek istemediğim için sanal karttan almak istedim ancak burada ya hayalet ya da normal sanal kart var. Ne farkları var hangisini kullanmalıyım? Ben ürünü aldıktan sonra sanal kart işlevini yitirirse daha iyi olur.

Spotify'dan Premium alacağım ve asıl kartımı girmek istemediğim için sanal karttan almak istedim ancak burada ya hayalet ya da normal sanal kart var. Ne farkları var hangisini kullanmalıyım? Ben ürünü aldıktan sonra sanal kart işlevini yitirirse daha iyi olur.

Hayalet sanal kart ilk harcamadan sonra otomatik olarak kapanan sanal karttır. Güvenliğinden emin olmadığın internet sitelerinde alışveriş yapabilmeni sağlar. İlk harcamandan sonra kartın kapanarak bir daha kullanıma açılmaz.

Kaynak:

Hayalet kart 1 defa kullanılabilir. O yüzden normal sanal kart ile ödeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı