Papara hesabına başka bir bankadan para gelir mi?

Dionisos19

Picopat
Arkadaşım bana para atacak o başka bir bankayı kullanıyor. Kendi maaş kartından benim paparama para yollıyabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım bana para atacak o başka bir bankayı kullanıyor. Kendi maaş kartından benim paparama para yollıyabilir mi?

Yollayamaz, imkanı bulunmamakta. Sadece kendi banka hesabınız ile yükleyebiliyorsunuz, başka birinin hesabı ile gönderilirse para tekrar onun hesabına 24 saat içerisinde gelecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet.
Papara'da o bankanın IBAN'ını ve kendi Papara numaranı arkadaşına ver. Açıklama kısmına yazmayı unutmasın.
1 - İlk önce hesabın bana ait olduğunu kanıtlayan nitelikteki ekran görüntüsünü koyuyorum.
Screenshot_20230131_225729_Papara.jpg

(Önceki kullanıcı adlarımda ismim göründüğünden dolayı onun dışındakileri sansürledim.)

2 - 2 farklı bankadan farkli iki kişiden aldığım havale ve FAST işlemlerini ekliyorum.
1 - Kerem ***** adlı kişiden aldığım havale görülmekte;
Screenshot_20230131_225108_Papara.jpg

2 - Nisa ***** adlı kişiden aldığım FAST ödemesi görünmekte.

Screenshot_20230131_224837_Papara.jpg

Daha fazla dekont isterseniz koyabilirim. Uyarı puanım silinirse sevinirim.

1 - İlk önce hesabın bana ait olduğunu kanıtlayan nitelikteki ekran görüntüsünü koyuyorum.
Eki Görüntüle 1652499
(Önceki kullanıcı adlarımda ismim göründüğünden dolayı onun dışındakileri sansürledim.)

2 - 2 farklı banladan farkli iki kişiden aldığım havale ve FAST işlemlerini ekliyorum.
1 - Kerem ***** adlı kişiden aldığım havale görülmekte;
Eki Görüntüle 1652497
2 - Nisa ***** adlı kişiden aldığım FAST ödemesi görünmekte.

Eki Görüntüle 1652504

Daha fazla dekont isterseniz koyabilirim. Uyarı puanım silinirse sevinirim.
Bu dediğiniz sadece Papara'nın seçip bildirim gönderdiği belirli kullanıcılar için. Genel olarak kullanıcılar bu işlemi yapamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı