Papara hesap onayında gizli resmi okuyamıyor

seroofpwd

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ben Papara'da hesabımı onaylamaya çalışıyorum ama bir türlü kimliğin sağ altında bulunan gizli resmî okuyamıyor. Farklı açılardan da denedim ama yine olmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Ben Papara'da hesabımı onaylamaya çalışıyorum ama bir türlü kimliğin sağ altında bulunan gizli resmî okuyamıyor. Farklı açılardan da denedim ama yine olmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Kanka bilgisayardan denesene kayıt işlemini ben öyle yapmıştım yanlış hatırlamıyorsam. Papara'nın kendi sitesinden yap.
Bu arada Papara kart almanızı şiddetle tavsiye ediyorum Netflix, Spotify, YouTube Premium da %50 indirim oluyor yani 17 TL ise YouTube Premium 8.5 TL'ye falan denk geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada Papara kart almanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Netflix, Spotify, YouTube Premium'da %50 indirim oluyor. Yani 17 TL ise YouTube Premium, 8.5 TL'ye falan denk geliyor.
Netflix yerine korsan siteler, Spotify Premium yerine Spotify APK kullanıyorum ancak YouTube Premium için çözüm bulabilmiş değilim. Reklamlar çıldırtıyor, sayıları çok arttı.

Teşekkürler. Dizi izlemeye para ver, müzik dinlemeye para ver, video izlemeye para ver...
Technopat'a girmeye de para verelim mi?
Siz daha iyi bilirsiniz.Para verip ayda 100 tl değil 15 tl gibi bir ücret veriyorsunuz youtube'a ve spotify alsanız 30 tl papara kart kullansanız ikisi 15 tl'ye geliyor her türlü çakallığa 15 tl verip bunlara vermemeniz şaşırttı açıkcası.

Yeni konular

Geri
Yukarı