Papara ile Truckers MP patron nasıl olunur?

Emri

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar Truckers MP'de Papara ile patron olan var mı varsa da ben nasıl olabilirim kart bilgilerimi girdiğimde (your Card was declined) uyarısı alıyorum.

Yanlış bilgi
Papara banka kartıdır, internet üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartı kullanmalısın.

Artı -4 Eksi
Şu ana kadar bütün işlemlerim internet üzerindendi, ilk defa böyle bir hata aldım.

Papara kartım ile Patreon üyeliği almıştım diye hatırlıyorum sorunsuz. Bakiye eksik olabilir ve bundan dolayı çekemediğinden reddedilmiş olabilir. Kur, vergi vb. fiyatı artırabiliyor.

Bu arada Patreon'da üyelik süreleri ay başından hesaplanıyor. Kısacası şu anda üye olmanızı da önermem çünkü 4 gün sonra tekrar aynı aylık ücreti vereceksiniz Ocak ayı üyeliği için.

Papara kartım ile patreon üyeliği almıştım diye hatırlıyorum sorunsuz. Bakiye eksik olabilir ve bundan dolayı çekemediğinden reddedilmiş olabilir. Kur, vergi vb. fiyatı artırabiliyor.

Bu arada Patreon'da üyelik süreleri ay başından hesaplanıyor. Kısacası şu anda üye olmanızı da önermem çünkü 4 gün sonra tekrar aynı aylık ücreti vereceksiniz ocak ayı üyeliği için.

Hocam şu anda kartımda 24 TL para var ve alacağım üyelik 1,18 dolar.

Geri
Yukarı