Papara ile yurt dışı alışveriş yapılıyor mu?

252217

Hectopat
Makaleler
1
Sanırsam Papara yurt dışı (Netflix, Steam) harcamalarda sorun var, ben alışveriş yapamıyorum. Arkadaşımda yapamıyor ama yurt içi (Yemek Sepeti, ByNoGame) yapılıyor. Papara kullanıcıları Steam'den 1 TL oyun alabiliyorlar mı? Kontrol edebilir misiniz, sorun var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırsam Papara yurt dışı (Netflix, Steam) harcamalarda sorun var, ben alışveriş yapamıyorum. Arkadaşımda yapamıyor ama yurt içi (Yemek Sepeti, ByNoGame) yapılıyor. Papara kullanıcıları Steam'den 1 TL oyun alabiliyorlar mı? Kontrol edebilir misiniz, sorun var mı?
Ben alabiliyorum. Hatta banka kartı bilgilerimi paylaşmak istemediğim için özellikle İninal, Papara gibi kartlara başvuruyorum. İninal sorun çıkarıyordu. Son 1 senedir Papara kullanmaktayım. Netflix, Spotify, Playstation Store ve bilumum şeyler her ay otomatik olarak kartımdan sorunsuz bir biçimde çekiyor parayı. Steam'den de yeni oyun aldım bir sürü. Yani ben sorun yaşamıyorum.

Ben alabiliyorum. Hatta banka kartı bilgilerimi paylaşmak istemediğim için özellikle ininal, Papara gibi kartlara başvuruyorum. ininal sorun çıkarıyordu. Son 1 senedir Papara kullanmaktayım. Netflix, Spotify, PlayStation Store ve bilimum şeyler her ay otomatik olarak kartımdan sorunsuz bir biçimde çekiyor parayı. Steam'den de yeni oyun aldım bir sürü. Yani ben sorun yaşamıyorum.

Dün ve bugun hıc Steam'dan oyun aldınız mı Papara ıle.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı