Papara "işleminiz başarısız oldu daha sonra tekrar deneyin" hatası

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Papara yükleyip içine mecburiyetten para attım. Şimdi o parayı çekmem lazım fakat hesabı onaylamam gerekiyormuş. Kimliğin fotoğrafını çekerken "işleminiz başarısız oldu daha sonra tekrar deneyin" diyor. Mail attım şu an çalışmalar sıkıntılar var daha sonra tekrar deneyin dediler. Yeni kimlik kullanıyorum fotoğrafım da var. Yaklaşık 1 haftadır deniyorum olmuyor. Para kaldı hesapta ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara yükleyip içine mecburiyetten para attım. Şimdi o parayı çekmem lazım fakat hesabı onaylamam gerekiyormuş. Kimliğin fotoğrafını çekerken "işleminiz başarısız oldu daha sonra tekrar deneyin" diyor. Mail attım şu an çalışmalar sıkıntılar var daha sonra tekrar deneyin dediler. Yeni kimlik kullanıyorum fotoğrafım da var. Yaklaşık 1 haftadır deniyorum olmuyor. Para kaldı hesapta ne yapacağım?
Papara destek ile iletişime geçin yardımcı olacaktırlar.
Papara kartınızdan para çekmek için sözleşmeli hesabınızın yani papara black kartınızın olması lazım.

Papara Black kart siparişi ver ücretsiz zaten gelince çekebilirsin ya da müşteri hizmetlerini ara.

Parayı hesabı onaylı bir arkadaşınıza atıp oradan çekin.

Hesabı onaylı olmadığı için gönderim yapamıyor diye biliyorum.

Papara destek ile iletişime geçin yardımcı olacaktırlar.
Papara kartınızdan para çekmek için sözleşmeli hesabınızın yani papara black kartınızın olması lazım.
Aslında çekmeme gerek yok daha fazla da yatırabilirim fakat onun için de onaylama istiyor.
Papara Black kart siparişi ver ücretsiz zaten gelince çekebilirsin ya da müşteri hizmetlerini ara.

Hesabı onaylı olmadığı için gönderim yapamıyor diye biliyorum.

Lite alsam para çekebilir veya yatırabilir miyim?

Tekrar mail atın o sorun çözüldü diye biliyorum.

Geri
Yukarı