Çözüldü Papara kart 12.000 TL para yüklemede kesinti yapar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TBTURK

Hectopat
Yer
Konya
Dostlar selam, telefon almak için Akbank şubesinden 12.000TL para yükleyeceğim Papara veya banka kesinti yapar mı? Müşteri hizmetlerini aradım ama ulaşamadım.

Çözüm
Uygulamasında Akbank ATM'lerin de yatırma ve çekme sırasında kesinti yapılmıyor yazıyor.
IMG_20221128_175410.jpg
Hocam kesinti derken ekstra komisyondan bahsediyorsanız hayır Akbank ATM'lerinde para kestintisi olmuyor olduğu gibi hesaba yansıyor ama diğer ATM'lerden yaparsanız bir miktar para alır (ATM olmasına gerek yok her türlü Akbank Papara işlemlerinizde (bankadan yükleme,havale/eft vb.) Kesinti yok.

Ama hocam eğer hesabının sözleşmeli yani onaylıysa aylık tutarınız 10 k TL yatırabiliyorsunuz uygulamadan kontrol edin (profil fotosuna tıklayın sonra hesap detayları) eğer 10k diyorsa bugün ya da yarın 10 bin yatırın yeni aya geçtiğimizde de kalan 2 bini yatırırsınız. Aksi halde hepsini birden yatırmak istediğinizde ya parayı kabul etmiyor ya da kesinti alıyor galiba.

Son düzenleme:
Uygulamasında Akbank ATM'lerin de yatırma ve çekme sırasında kesinti yapılmıyor yazıyor.
IMG_20221128_175410.jpg

Çözüm
Hocam kesinti derken ekstra komisyondan bahsediyorsanız hayır Akbank ATM'lerinde para kestintisi olmuyor olduğu gibi hesaba yansıyor ama diğer ATM'lerden yaparsanız bir miktar para alır (ATM olmasına gerek yok her türlü Akbank Papara işlemlerinizde (bankadan yükleme,havale/eft vb.) Kesinti yok.

Ama hocam eğer hesabının sözleşmeli yani onaylıysa aylık tutarınız 10 k TL yatırabiliyorsunuz uygulamadan kontrol edin (profil fotosuna tıklayın sonra hesap detayları) eğer 10k diyorsa bugün ya da yarın 10 bin yatırın yeni aya geçtiğimizde de kalan 2 bini yatırırsınız. Aksi halde hepsini birden yatırmak istediğinizde ya parayı kabul etmiyor ya da kesinti alıyor galiba.

Aylık kart limiti var onu aşmadıysan kesinti yapmaz diye biliyorum.

Eki Görüntüle 1587267

Akbank ATM'sinden yükleme yaparsanız bir kesinti olmaz hocam fakat diğer ATM'lerde kesinti olacaktır.

Akbank ile yatırırsan kesinti yapmaz fakat aylık para yatırma limiti 10.000 TL diye biliyorum.

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Aylık toplam nakit yatırma limiti 25.000TL yazıyor. Kesintide yapmayacağını öğrendim sayenizde hepinize teşekkürler tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı