Papara kart 3 haftadır gelmiyor

16 Ekim tarihinde agtten bakarken sistemde not bırakıldı ve teslim edilemedi yazısını gördüm, sadece yarım saatliğine evden çıkmıştım, tam o zaman getirdiyse, yok artık derim 3 haftadır gelmiyor, tam o anımı buldu? Yani neyse şimdi beni arayan da olmadı, not bırakan da eve gelip gelmediği bile meçhul şimdi ben ne yapacağım? Tekrar ziyaret edilecek yazıyordu, hala gelen olmadı, kuryeye mesaj attım geri dönüşte yapmadı, ne yapacağım ben?

Son düzenleyen: Moderatör:

egesthetics

Picopat
Makaleler
1
Yer
Downtown
Bana da öyle yaptılar, gelmediler ama geldik diye gözüktü. Her gün ziyaret edildi yazdı, gelen giden yok. En son Papara'ya ve AGT'ye bilet attım ve kurye beş kere aramış bir günde. Bir ayı buldu kartın gelmesi.

adddaaaaal11

Centipat
Makaleler
4
Yer
Rusya
IMG_20211018_225648.jpg

Benimki 3 ayda gelmişti. Şikayetvar sitesi üzerinden ilan oluştur papara adına, seni ararlar. Baskı yapmazsan takmıyor AGT.

parker26strike

Picopat
16 Ekim tarihinde agtten bakarken sistemde not bırakıldı ve teslim edilemedi yazısını gördüm, sadece yarım saatliğine evden çıkmıştım, tam o zaman getirdiyse, yok artık derim 3 haftadır gelmiyor, tam o anımı buldu? Yani neyse şimdi beni arayan da olmadı, not bırakan da eve gelip gelmediği bile meçhul şimdi ben ne yapacağım? Tekrar ziyaret edilecek yazıyordu, hala gelen olmadı, kuryeye mesaj attım geri dönüşte yapmadı, ne yapacağım ben?

Ayrıca bunun AGT Kurye şirketi ve Papara ile alakası yok. Şirketin zarfı teslim ettiği kuryeye bağlı bir şey.

mikirukato

Picopat
Kurye firması AGT ise adamların çalışma mantığı şu 1 mahallleye 1-2 paket olduğunda götürmüyorlar, biriktirip getiriyorlar bizzat oradaki çalışan bana öyle dedi. En son 1 ay şubede kalınca dayanamayıp gidip kendim aldım.

Yukarı