Papara kart 4 haftadır gelmiyor

mutlu pide

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer AN515-55 / RTX 3050 / 16 GB 2933 MHz RAM / i3 10300H
3-4 haftadır bekliyorum gelmiyor. Kargo takibe baktım iade yazıyor. Eve gelmiyor da farklı bir yere falan mı gidiyor da bizim mi almamız lazım?

Evet gelmeden önce arıyorlar bende baya bir beklemiştim.Hatta bir ara evde bulamadık falan demişlerdi.Sonra tekrar dağıtıma çıktı ve geldi.Ama adamın şort,güneş gözlüğü,sıfır kol 50 yaş kombinasyonu mükemmeldi

Büyük ihtimal aradılar ve size ulaşamadılar.Sanırım tekrar elinize ulaşmak için harekete geçecekler.Ama kargocu ile iletişime geçmeniz daha iyi olur
Ben de öyle düşündüm. Benim telefonu değil de annemin telefonunu hesaba eklesem olur mu çünkü benim telefonun şarjı çoğu zaman olmuyor.

Bir de kargoyu ben değil de annem alsa o da oluyor mu? Okulda olma ihtimalim de var.

Bir de kargoyu ben değil de annem alsa o da oluyor mu? Okulda olma ihtimalim de var.
Hocam kendi imzanızı istiyorlar.Eğer okul da olacaksanız kargocuya not düşün.
Örneğin:Cumartesi veya pazar getirebilirseniz(tatiliniz ne zamansa)çok iyi olur.Diğer günler okuldayım.
Ben de öyle düşündüm. Benim telefonu değil de annemin telefonunu hesaba eklesem olur mu çünkü benim telefonun şarjı çoğu zaman olmuyor.

Bu konu da birşey diyemeceğim maalesef

Yeni konular

Geri
Yukarı