Papara kart bilgileri üzerinden Papara hesabının bilgilerine erişilebilir mi?

Muhammed Saraç

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kardeşim bana sormadan hesap alım satım işlemlerinde Papara sanal kartımı kullanmış, adamlar da fakemiş ve bunu dolandırmış.
Şimdi sorun şu adamlar bunda kartımın bazı bilgilerini (Kart no CV'si ve son kullanma tarihi) ve telefonuma gelen bir harcama onayı için bir kodu paylaşmış altında kimseye paylaşmayın diyor. Bu olaydan sonra sanal kartımı iptal ettim ama Papara hesabım hala açık. Bir sürü özel bilgim var. Bunlara erişebilir ya da kullanabilirler mi?
Ayrıca başka bir kart açarsam sorun olur mu?
Yanıtlayanlara şimdiden çok teşekküt ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kardeşim bana sormadan hesap alım satım işlemlerinde Papara sanal kartımı kullanmış, adamlar da fakemiş ve bunu dolandırmış.
Şimdi sorun şu adamlar bunda kartımın bazı bilgilerini (kart no CV'si ve son kullanma tarihi) ve telefonuma gelen bir harcama onayı için bir kodu paylaşmış altında kimseye paylaşmayın diyor. Bu olaydan sonra sanal kartımı iptal ettim ama Papara hesabım hala açık. Bir sürü özel bilgim var. Bunlara erişebilir ya da kullanabilirler mi?
Ayrıca başka bir kart açarsam sorun olur mu?
Yanıtlayanlara şimdiden çok teşekküt ederim.

Onlarda girdiği kartın bilgileri var. Kartı silersen sorun çıkmaz. Ayrıca kimseye paylaşmayın olayı izniniz dışında yapılan harcamalar içindir.

Geri
Yukarı