Papara kart çizilir mi?

Evet çiziyor, ben Black Card'ı aldıktan sonra ATM'de çok sık kullandım ve çizildi. Yeni kart istedim ve yeni kartı sadece temassız olarak kullanıyorum. ATM'de kullanacağım kartı da CarrefourSA'dan Lite Card aldım, para yatırırken vs. onu kullanıyorum.

Lite Card'ı 5₺'ye marketlerden alabiliyorsun, Papara hesabına tanımladıktan sonra kart senin oluyor ve 5₺ iade yapılıyor, yani aslında kart ücretsiz. Tavsiye ederim.

Evet çiziyor, ben Black Card'ı aldıktan sonra ATM'de çok sık kullandım ve çizildi. Yeni kart istedim ve yeni kartı sadece temassız olarak kullanıyorum. ATM'de kullanacağım kartı da CarrefourSA'dan Lite Card aldım, para yatırırken vs. onu kullanıyorum.

Lite Card'ı 5₺'ye marketlerden alabiliyorsun, Papara hesabına tanımladıktan sonra kart senin oluyor ve 5₺ iade yapılıyor, yani aslında kart ücretsiz. Tavsiye ederim.
Peki Lite Card'ın Black Karttan bir farkı var mı?

Papara kullanmıyorum fakat atm işlemleri için QR kod yok mu? Ben Akbank hesabımdan para çekmek için QR kod kullanıyorum, hiç temas etmeden sadece paramı çekiyorum ya da yatırıyorum.

Peki Lite Card'ın Black Karttan bir farkı var mı?
Screenshot_2021-12-01-15-10-56-885_com.mobillium.papara.jpg
Screenshot_2021-12-01-15-10-53-500_com.mobillium.papara.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı