Papara kart gelmedi ve iade edildi

Gökdeniz Baş

Hectopat
Ortalama 2 hafta önce papara kart sipariş verdim. 1 hafta içinde şubeye ulaştı. Dağıtıma çıktı ve 1 kere geldi diye gözüküyor ama gelmedi. Sonra tekrar ziyaret edilecek yazısı ekranda karşıma çıktı. Şimdi ise iade edildi. 1 hafta boyunca benim yanıma kart gelmedi. Ne dağıtımda ne ziyaret yazısından sonra.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    21,3 KB · Görüntüleme: 372
Bende de benzeri bir durum olmuştu. Dağıtıma çıktı falan dediler ama getirmediler sonra geri gidip tekrar geldi ve kartın elime ulaşması 1 ay sürdü.

Ortalama 2 hafta önce Papara kart sipariş verdim. 1 hafta içinde şubeye ulaştı. Dağıtıma çıktı ve 1 kere geldi diye gözüküyor ama gelmedi. Sonra tekrar ziyaret edilecek yazısı ekranda karşıma çıktı. Şimdi ise iade edildi. 1 hafta boyunca benim yanıma kart gelmedi. Ne dağıtımda ne ziyaret yazısından sonra.

AGT Kurye bazen çok saçma olabiliyor. Bana 2 günde geldi ama herkes şikayetçi.

Papara Card gönderimleri "Kafasına Göre Kargo" minvalinde yapıldığı için bu tür durumlar yaşanabiliyor. Bizzat iptal ettirip tekrar gönderim sağlamıştım ki birkaç sonunda ancak tarafıma ulaştırılmıştı. Bir akrabama ise 1 hafta içinde gelmişti. Şikayet durumunuzu Papara'ya iletip tekrar talep edin. Yapabileceğiniz fazla şey yok zaten.

Kartım iade edildi ve Şikayetvar sitesine şikayet ettim kart tekrar şubeye geldi. Ama her zamanki gibi kartım elime ulaşmadı 3 gündür bekliyorum tık yok. AGT'nin canlı desteğine yazıyorum yoğunluk sebebi ile mesaj geç gelebilir diyor ama geç değil yazan yok ilginç bir şirket.

Yeni konular

Geri
Yukarı