Papara Kart görünüm ve kullanma

PlayerOne007

Femtopat
Herkese Merhaba, ben Papara Black Card siparişimi verdim. Sorum şu: Papara hesabıma şimdi para yüklememe gerek var mı kartı kullanabilmek için yoksa kart gelince direkt karta yüklesem bir şey değişir mi? Bir de kart üzerinde İsim-Soyisim şeklinde kartın bana ait olduğunu belirten bir şeyler var mı? İyi forumlar.

Herkese merhaba, ben Papara Black Card siparişimi verdim. Sorum şu: Papara hesabıma şimdi para yüklememe gerek var mı kartı kullanabilmek için yoksa kart gelince direkt karta yüklesem bir şey değişir mi? Bir de kart üzerinde isim-soyisim şeklinde kartın bana ait olduğunu belirten bir şeyler var mı? İyi forumlar.

Kartta isim soyisim var. Kart geldiğinde şifre belirlemen gerek. Karta para yüklemesende aktif edice kullanabiliyorsun.

Herkese merhaba, ben Papara Black Card siparişimi verdim. Sorum şu: Papara hesabıma şimdi para yüklememe gerek var mı kartı kullanabilmek için yoksa kart gelince direkt karta yüklesem bir şey değişir mi? Bir de kart üzerinde isim-soyisim şeklinde kartın bana ait olduğunu belirten bir şeyler var mı? İyi forumlar.

Kartımı sipariş verdiğimde, kart gelmeden sanal kart oluşturup alışverişlerimi yaptım yani para karta değil hesaba yatıyor. Ve markette vs. Black kart kullanıyorken, internet alışverişlerinde sanal kartı kullanıyorum. Ve Black kartta isim yazıyor.

Para yüklesen de yüklemesen de kartını etkinleştirdiğin zaman direk kullanmaya başlayabilirsin. Black Kart aldıysan uygulama içerisinden girip baktığında anlaşmalı ATM'ler üzerinden hiç ücret ödemeden para yükleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı