Papara kart güvenilir mi?

babafıngo222

Decapat
Papara kart güvenli midir? Onaylı hesaba geçerken TC kimlik no vs kimlik bilgileri istiyor rahatça güvenip vermeli miyim bilgilerimi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara hakkındaki soruları gidermek için burdayım.
Papara kesinlikle güvenilirdir.
Papara Black Card (sözleşmeli)
Papara Lite Card.
Papara edu Card.
Papara sanal kart.
3 Tür hesap türü var Onaysız/Onaylı/Sözleşmeli.
İlk olarak sözleşmeli sadece Black Card için geçerli nedir peki? Kapınıza bedava iletilir ve sözleşme imzalatılır sonrasında onaylı hesabın 3 katı limitsiz hesap biçilmiş olur.
Onaylı İse Sözleşmelinin Bir Düşüğü Onaysız ise En Düşüğüdür.
Papara Black Card 10/15/20 gün aralığında teslim edilir.
Papara Lite Card 5 TL'dir alınıp hesabınıza onayladıktan sonra kart kullanıcının olur ve 5 TL'si iade edilir.
Diğer bilgileri Papara resmi sitesinden edinmek mümkündür ayrıca müşteri hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.
Aklınızda sormanız gereken sorular varsa bana sorabilirsiniz.
Papara

Papara hakkındaki soruları gidermek için buradayım.
Papara Lite Card.
Papara edu Card.
Papara sanal kart.
İlk olarak sözleşmeli sadece Black Card için geçerli nedir peki? Kapınıza bedava iletilir ve sözleşme imzalatılır sonrasında onaylı hesabın 3 katı limitsiz hesap biçilmiş olur.
Onaylı ise sözleşmelinin bir düşüğü onaysız ise en düşüğüdür.
Papara Lite Card 5 TL'dir alınıp hesabınıza onayladıktan sonra kart kullanıcının olur ve 5 TL'si iade edilir.
Diğer bilgileri Papara resmi sitesinden edinmek mümkündür ayrıca müşteri hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.
Papara

Merhaba bende Papara Black Card sipariş ettim ama sözleşme konusunda aklımda soru işaretleri var şözleşme hakkında bilgi veya kaynak verebilir misiniz.

Merhaba bende Papara Black Card sipariş ettim ama sözleşme konusunda aklımda soru işaretleri var şözleşme hakkında bilgi veya kaynak verebilir misiniz.
bende black kart sipariş ettm adam benim reşit olmadığımı söyledi bende annemi çağırdım annemin bütün kimlik bilgilerini istedi bir şey olur mu

Papara kart güvenli midir? Onaylı hesaba geçerken TC kimlik no vs kimlik bilgileri istiyor rahatça güvenip vermeli miyim bilgilerimi?

Banka dışında 3.parti bir startup şirkete kimlik seri numaranızı koşarak verirseniz, o sirket olmasa bile bile hack durumunda edevlet hesabınızı bile isteye ele geçirebilirsiniz demiş oluyorsunuz.
Sonradan kendi düşen ağlamaz.
Burada reklam yapanlara da çok kulak asmayın, güvensizlik veren tüm oluşumlardan uzak durun.

1651755666474.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara hakkındaki soruları gidermek için burdayım.
Papara Lite Card.
Papara edu Card.
Papara sanal kart.
Onaylı İse Sözleşmelinin Bir Düşüğü Onaysız ise En Düşüğüdür.
Papara
Merhaba ben black kart sipariş etmiştim de ama adresi vermeyi unuttum sonra müşteri hizmetlerini aradım kart ile bilgi almak istedim benden TC istedi acaba birşey olurmu ??

Yeni konular

Geri
Yukarı