Papara Kart hangi ATM'den para yatırılır?

AllyFeedon

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100
GIGABYTE A320M S2H
XPG Gammix D30 (2x8 16GB)
Sapphire Rx 470 Nitro O.C
Zalman ZM500-LXII
Geçen gün Twitch Prime yenilemek için Papara kartıma para yüklemeye gittim bizim burada bir benzinlik var ve bayağı bir bankanın ATM'si var lakin hiç ATM kartımı kabul etmedi kimisinde sadece para çekme özelliği vardı kimisi direk kartı kabul etmedi. Hangi ATM'den Papara karta para yatırabilirim araştırdığım zaman her ATM'den yatırabilirsiniz diyorlar ama çoğu kabul etmiyor. Kartım yeni sayılır acaba bir eksik mi var?

Geçen gün Twitch Prime yenilemek için Papara kartıma para yüklemeye gittim bizim burada bir benzinlik var ve bayağı bir bankanın ATM'si var lakin hiç ATM kartımı kabul etmedi kimisinde sadece para çekme özelliği vardı kimisi direk kartı kabul etmedi. Hangi ATM'den Papara karta para yatırabilirim araştırdığım zaman her ATM'den yatırabilirsiniz diyorlar ama çoğu kabul etmiyor. Kartım yeni sayılır acaba bir eksik mi var?
Hangi kartı kullanıyorsunuz?

Denizbank, Ziraat ve Vakıfbankası'ndan defalarca yatırdım. Ama İş Bankası ATM'sinden bir kaç denememe rağmen yatıramadım hiç. Belki bölgelere göre farklılık olabiliyordur. Ortak ATM olmasına dikkat edin hocam.

Kartta sorun olabilir, benim arkadaşında sizin ki gibi olmuş sadece Akbank'ı kabul ediyor.

Geri
Yukarı