Çözüldü Papara kart ile IBAN'a para atılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

VendettaV

Femtopat
Daha fazla  
Bende Papara Lite kart bulunmaktadır. Kıbrıs'ta bulunan birinin IBAN numarasına para gönderebilir miyim?
Not: Göndereceğim hesap başkasına ait.

Çözüm
Bende Papara Lite kart bulunmaktadır. Kıbrıs'ta bulunan birinin IBAN numarasına para gönderebilir miyim?
Black Card ile IBAN'a para gönderilebiliyor fakat Lite Card'da bir koşul var.
Size ait bir banka hesabından para atmanız gerek Papara'ya, yoksa olmuyor.
Sanırım, müşteri sözleşme doldurmadığı için bir şekilde doğrulamak istiyorlar.
Black Card ile IBAN'a para gönderilebiliyor fakat Lite Card'da bir koşul var.
Size ait bir banka hesabından para atmanız gerek Papara'ya, yoksa olmuyor.
Sanırım, müşteri sözleşme doldurmadığı için bir şekilde doğrulamak istiyorlar.

Çözüm
Türkiye'deki IBAN numaralarına atılabiliyor. KKTC bilemem.
"Maalesef sizin üstünüze olmayan banka hesaplarından Papara'nıza para gönderilemiyor. Henüz böyle bir özellik yok."

Bunun üstüne konu da açmıştım, arkadaşım kendi hesabından bana 200 TL göndermişti. Para çöpe gitmişti.

"Maalesef sizin üstünüze olmayan banka hesaplarından Papara'nıza para gönderilemiyor. Henüz böyle bir özellik yok."
Bahsettiğimiz farklı bir şey, sizin dediğiniz banka hesabından Papara'ya para yatırma.
Onun, aynı adda olması gerektiğini biliyoruz. Konuştuğumuz şey, IBAN'a gönderme.
Orada böyle bir koşul yok. Birilerinin IBAN'ına sorunsuzca para gönderebiliyorsunuz.

Bahsettiğimiz farklı bir şey, sizin dediğiniz banka hesabından Papara'ya para yatırma.
Onun, aynı adda olması gerektiğini biliyoruz. Konuştuğumuz şey, IBAN'a gönderme.
Orada böyle bir koşul yok. Birilerinin IBAN'ına sorunsuzca para gönderebiliyorsunuz.
Ben yanlış anlamışım o halde. Sözleşmeliyse arkadaşın hesabı gönderebilir o zaman, mesajı düzeltiyorum.

Tam tersi sorulmuş konuda.

Sözleşmeli hesap ile IBAN'a para atılabilir. Sizin olması zorunlu değil:

msedge_vu9I97MXCp.png

Tam tersi sorulmuş konuda.

Sözleşmeli hesap ile IBAN'a para atılabilir. Sizin olması zorunlu değil:

Evet benim hatam, ben daha önce böyle bir şey yaşadığım için arkadaş da aynısını yapmak istiyor zannettim.

Bunun üstüne konu da açmıştım, arkadaşım kendi hesabından bana 200 TL göndermişti. Para çöpe gitmişti.
Hocam ben de Annemin kartından bana 50 TL göndermiştim. Gelmemişti PAPARA'nın müşteri hizmetlerini arayıp geri almıştım parayı. Siz geri alamadınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı