Papara kart kentkart olarak kullanılıyor mu?

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kartta NFC özelliği var. Kullanılıyor mu? Ben denedim olmadı fakat eğer yanlış görmediysem başka Papara'lı arkadaş kentkart olarak basmıştı minibüste.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi müşteri hizmetleriyle görüştüm. Cihazın MasterCard özelliği varsa olur diyor. Sanırım ile göre değişebilen bir şey. Belki de eski tip otobüslerde olmuyordur. Tamamen salladım.

Denenebilir. Papara karta sahip arkadaşınız varsa denetin. Onda olur sizde olmazsa müşteri hizmetlerine ulaşın yenisini göndersinler. Ben de deneyen birinden kesin olarak öğrenirsem yazacağım buraya.

Denenebilir. Papara karta sahip arkadaşınız varsa denetin. Onda olur sizde olmazsa müşteri hizmetlerine ulaşın yenisini göndersinler. Ben de deneyen birinden kesin olarak öğrenirsem yazacağım buraya.
Teşekkürler
Oluyor diye biliyorum abi.
Arkadaşıma sordum. Bir kere oldu daha da olmadı dedi. Onda da benimki gibi okuttuğunda tek ışık yanıyormuş. Çipli kısmı yaklaştırarak deneyeceğim hep tersini yapıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı