Papara kart ne zaman gelir?

Sana gelen mailde takip numarası ve agt kurye linki var oraya basıp sipariş numarasını gir. İstersen kuryeyi bile arayabilirsin.

Sana gelen mailde takip numarası ve agt kurye linki var oraya basıp sipariş numarasını gir. İstersen kuryeyi bile arayabilirsin.
Bilmiyordum teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz.
Çözüm veya en iyi mesaj olarak sizi nasıl işaretlerim?
Fakat şuan baktım sadece onay mail'i var.

Benim Papara merkezi ile aramda 5 km var ve 25 güne geldi anlaşmalı agt adlı şirket çok kötü takip sayfasında ilk gün dağttıma çıkarıldı yazdı sevindin yarın gelir diye düşündüm ama gelmedi bekledeim bekledim 20 gün yaklaşık işim çıktı evden ayrıldım kurye o zman gelmiş ve kartı teslim edilmemiş sonra beni aradılar ve yarın geri geleceklerinmi söylediler ama 5 gün sonra geldiler. Demek istediğim şu İstanbul içinde 1 aya gelen kart İzmir'e 2 ayda gelir en az. Bu arada takip sayfasındaki kurye şu an nerede kısmı bozuk bakma oraya.

İsim baskılı kart sipariş etmiştim. Geçici kullanmam için bir kart yolladılar(3 ay sonra geldi). Asıl kart gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı