Papara Kart Şok'ta satılıyor mu?

Bende innal var zaten dediğiniz gibi teknosaya falan yolum düşerse eğer oradan parara alayım teşekkür ederim cevaplarınız için.
Arkadaş muhtemelen gidemez hem sokağa çıkma yasağı bir de ailemden gizli alacağım diyor.

AVM'ye gittiğimde alırım girerim teknosaya kol bakacağım diye.

Arkadaşım, ben şok'tan aldım diyor ama ben internet de şok'ta satılır diye hiçbir şey okumadım. Bilen var mı? Satılıyorsa bugün almayı planlıyorum.

Hayır satılmıyor şokda ininal satılıyor galiba onu almış ki zaten satın almanıza gerek yok Papara'nın kendi uygulaması üzerinden üstünüzde adınızın yazdığı çipli ve temassız özelliğine sahip Black kartı alabilirsiniz ama Papara yeni metal Card çıkarmış ondan almanızı daha doğrusu onu beklemenizi tavsiye ederim ben ondan alacağım ancak Black kartı alırken bir sözleşme imzalamanız gerekiyor ve TC kimlik numaranızı ve kimliğinizin seri numarasını paparaya girmeniz gerekiyor ve bunun için 13 yaşında olmanız gerekiyor.

Bende 14 yaşındaym Teknosa'dan Lite Card verdiler Black Card'da gönderdiler bir sıkıntı yok yani 18 yaş altıda sipariş verebiliyor.

Veririm vermesini de babam falan kapıyı açarsa sıkıntı olur.
Hayır satılmıyor şokda ininal satılıyor galiba onu almış ki zaten satın almanıza gerek yok Papara'nın kendi uygulaması üzerinden üstünüzde adınızın yazdığı çipli ve temassız özelliğine sahip Black kartı alabilirsiniz ama Papara yeni metal Card çıkarmış ondan almanızı daha doğrusu onu beklemenizi tavsiye ederim ben ondan alacağım ancak Black kartı alırken bir sözleşme imzalamanız gerekiyor ve TC kimlik numaranızı ve kimliğinizin seri numarasını paparaya girmeniz gerekiyor ve bunun için 13 yaşında olmanız gerekiyor.

Tamam yaşım uyuyor.

Şokta satılmıyor. Şokta ininal satılıyor ki şerefsizler belki 20 liram gitmiştir komisyon yüzünden bir de şok yüklerken 2 lira Ininal'da ay başı 2 lira mesela o ay yatırmadın ne zaman yatırsan o aylıkların parasını kesiyor. Ben gidemediğim içi ininal aldım bence sen Papara al.
Ben bir ara aldım ininal kart. 1 defa kullandım, bir daha da hiç bakmadım. Şimdi her ay için 2 lira borcum mu var 🤔

Bir şey diyeceğim şok marketlerde Ininal'in yanında Papara görüyorum ben zaten onlar Lite kart değil mi veya kart ücretini iade etmeyen başka türde bir kartmı.
Çünkü Papara var eminim yani her gittiğim marketinde görüyorum.

Bir şey diyeceğim şok marketlerde Ininal'in yanında Papara görüyorum ben zaten onlar Lite kart değil mi veya kart ücretini iade etmeyen başka türde bir kartmı.
Çünkü Papara var eminim yani her gittiğim marketinde görüyorum.

Saolasın hocam bu mesajdan sonra gitmeye karar verdim çok sağ ol.

Geri
Yukarı