Papara kart teslim edilmedi

Cenker1

Centipat
Daha fazla  
Görseldede gördüğünüz gibi. Kargo firmasının sitesine girdim 23 Temmuz'dan beri dağıtımda. 2 tane mail attım Papara'ya oto. mesaj cevap veriyor. Kargo firmasına yazdım takmadılar. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220803-140321_Papara.jpg
    Screenshot_20220803-140321_Papara.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleyen: Moderatör:
Görseldede gördüğünüz gibi. Kargo firmasının sitesine girdim 23 Temmuz'dan beri dağıtımda. 2 tane mail attım Papara'ya oto. Mesaj cevap veriyor. Kargo firmasına yazdım takmadılar. Ne yapmalıyım?

Hocam benimki de 1.5 ayda geldi bana söyledikleri şey ise anlaşmalı kargo firmalrı değişmiş sorun yaşamışlar bu kargo firmasıyla ama benim aldığım tarih 2020 idi.

Kuryeye mesaj atın veya arayın. Bende teslim edilmediği halde edildi olarak gösterildi. Fakat ne kadar yere şikayet edersem edeyim, hiçbir şekilde yanıt verilmiyor. Eğer size de olursa diye söyledim. AGT kurye geç teslim ediyor.

Görseldede gördüğünüz gibi. Kargo firmasının sitesine girdim 23 Temmuz'dan beri dağıtımda. 2 tane mail attım Papara'ya oto. Mesaj cevap veriyor. Kargo firmasına yazdım takmadılar. Ne yapmalıyım?

Sabır hocam sabır 1 hafta daha bekleyip kargo şirketini arayıp eniştelerine çok selamınız olduğunu iletebilirsiniz aman davalık olmayın 5 kuruşluk kart için paket olmanızı istemeyiz.

Görseldede gördüğünüz gibi. Kargo firmasının sitesine girdim 23 Temmuz'dan beri dağıtımda. 2 tane mail attım Papara'ya oto. mesaj cevap veriyor. Kargo firmasına yazdım takmadılar. Ne yapmalıyım?
AGT öyle keyfi isteyince gelir. 1 ayda sürebilir 1 günde. Önceliği amazon prime gibi aynı gün teslimat siparişlerine verdiklerinden diğer siparişleri pek takmıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı