Papara kartım kırıldı, yenisini isteyebiliyor muyum?

IIMERTII

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Papara kartım vardı. Cüzdan içinde yamulmuş ve birazcık kırılmış. Bu sebepten mi bilmiyorum ama temassızı çalışmıyor. Diyelim ben bu kartı iptal ettim, yeni Black Card sipariş ettim Visa mı gelir yoksa Mastercard mı gelir? Ve son sorum Mastercard ve Visa arasındaki fark nedir?

Merhaba Papara kartım vardı. Cüzdan içinde yamulmuş ve birazcık kırılmış. Bu sebepten mi bilmiyorum ama temassızı çalışmıyor. Diyelim ben bu kartı iptal ettim, yeni Black Card sipariş ettim Visa mı gelir yoksa Mastercard mı gelir? Ve son sorum Mastercard ve Visa arasındaki fark nedir?
Visa gelir sanırım yeniler visa idi yanlış biliyorda olabilirim. Visa ile MasterCard ın farkı yok. İptal edip yenisini alabilirsiniz.

MasterCard ve visa arasında belirli firmaların anlaşma yaptığı kampanya tarzı şeyler oluyor.Bunun dışında büyük bir fark olmaz.

Ben 2 defa aldım ikiside visa geldi. Visa ve mastercardın sadece kampanya farkı var. Türkiyede ikiside aynı işlevi görüyor.

Kartınız kırıldıysa Papara desteği iletişime geçin yardımcı olacaklardır.

Şu an Visa olarak gönderiliyor. Ayrıca Visa ve Mastercard arasında çok ciddi bir fark yok diye biliyorum. Papara uygulaması üzerinden kartı iptal edip tekrar ücretsiz sipariş edebilirsiniz.

İki kart arasındaki en bilindik fark ise Visacard'ın 4, Mastercard'ın 5 ile kart numarasının başlamasıdır. Ayrıca ödeme konusunda yaşanılan farklardan biri ise; Mastercard'a herhangi bir ödeme yapmaksızın alışveriş yapılabilirken Visa'da ön ödeme yapmak gerekmektedir.

Merhaba! Müşteri hizmetlerini arayıp kartınızı iptal ettirip yenisini isteyebilirsiniz veya bunu Papara'nın kendi uygulamasından da yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı