Papara kartımı otomatik Discord üyelik yenilemesinden nasıl kaldırırım?

ggbro

Centipat
1 haftadır her gün saat 00.00 da para çekmeye çalışıyor. Bakiye yetersiz olduğu için satın alım gerçekleşmiyor ve bana bildirim geliyor.

Sistem değişmediyse böyle olmaması gerekiyor. Büyük ihtimal arkadaşınız kartınızı çoklu hesaplarda ücretsiz Nitro'yu etkinleştirmek için kullandı. Arkadaşınızla konuşun olmazsa Papara ile iletişime geçin.

KS
KS
Wqxte

Wqxte

Centipat
Sistem değişmediyse böyle olmaması gerekiyor. Büyük ihtimal arkadaşınız kartınızı çoklu hesaplarda ücretsiz Nitro'yu etkinleştirmek için kullandı. Arkadaşınızla konuşun olmazsa Papara ile iletişime geçin.

Çoklu hesaplarda kullandı'dan kastınız birden fazla, yan hesaplarında da aynı kart ile Nitro almış olması mı?

reddline

Hectopat
Makaleler
16
Sanal karta ayrıca para yüklemek gerekmiyor mu?

1 haftadır her gün saat 00.00 da para çekmeye çalışıyor. Bakiye yetersiz olduğu için satın alım gerçekleşmiyor ve bana bildirim geliyor.
Sanal kart açınca para yüklemenize gerek yok. Kart aynı hesaba bağlı. Mecbur kartınızı iptal ettirip tekrar söyleyin. Arkadaşınızdan da rica edin yada.

siriius

Centipat
Discord desteğe yazın. Papara destekte belki yardımcı olabilir. Ama Discord destek hem hızlı hem direkt sorunun kaynağı olduğu için daha mantıklı olacaktır.

ggbro

Centipat
Arkadaşınız Nitro çekmeye çalışmıyorsa bir süre sonra duracaktır. Şimdi aklıma geldi bende arkadaşımın kartını kullanmıştım 15 hesapta falan etkinleştirmek için. Belki sensindir 😂

Yeni konular

Yukarı