Papara kartımı otomatik Discord üyelik yenilemesinden nasıl kaldırırım?

1 haftadır her gün saat 00.00 da para çekmeye çalışıyor. Bakiye yetersiz olduğu için satın alım gerçekleşmiyor ve bana bildirim geliyor.

Sistem değişmediyse böyle olmaması gerekiyor. Büyük ihtimal arkadaşınız kartınızı çoklu hesaplarda ücretsiz Nitro'yu etkinleştirmek için kullandı. Arkadaşınızla konuşun olmazsa Papara ile iletişime geçin.

Sistem değişmediyse böyle olmaması gerekiyor. Büyük ihtimal arkadaşınız kartınızı çoklu hesaplarda ücretsiz Nitro'yu etkinleştirmek için kullandı. Arkadaşınızla konuşun olmazsa Papara ile iletişime geçin.

Çoklu hesaplarda kullandı'dan kastınız birden fazla, yan hesaplarında da aynı kart ile Nitro almış olması mı?

Şu an Discord hesabına erişminiz varsa Discord Nitro'yu iptal edin ardından kartı kaldırın. Erişiminiz yoksa Papara destek ile iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olacaklarına eminim.

Sanal karta ayrıca para yüklemek gerekmiyor mu?

1 haftadır her gün saat 00.00 da para çekmeye çalışıyor. Bakiye yetersiz olduğu için satın alım gerçekleşmiyor ve bana bildirim geliyor.
Sanal kart açınca para yüklemenize gerek yok. Kart aynı hesaba bağlı. Mecbur kartınızı iptal ettirip tekrar söyleyin. Arkadaşınızdan da rica edin yada.

Şu an Discord hesabına erişminiz varsa Discord Nitro'yu iptal edin ardından kartı kaldırın. Erişiminiz yoksa Papara destek ile iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olacaklarına eminim.

Maalesef arkadaşımın Discord hesabına erişimim yok. Destek ile iletişime geçeceğim.

Discord desteğe yazın. Papara destekte belki yardımcı olabilir. Ama Discord destek hem hızlı hem direkt sorunun kaynağı olduğu için daha mantıklı olacaktır.

Arkadaşınız Nitro çekmeye çalışmıyorsa bir süre sonra duracaktır. Şimdi aklıma geldi bende arkadaşımın kartını kullanmıştım 15 hesapta falan etkinleştirmek için. Belki sensindir 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı