Papara kartına yüklenen para başkasının hesabına gitti

Ercüment Çizer

Femtopat
Daha fazla  
Konu başlığında yazdığı gibi carrefour çalışanı arkadaş telefon numaramı yanlış yazması sonucu para başkasının hesabına gitti ve parayı gönderen arkadaş hatasını kabul etmeyip bir şey yapamıyacağını söyledi. Dalga geçer gibi de paranın gittiği numarayı ara parayı iste dedi numarayı kaydedip baktım arkadaş Arap ben de fişin resmini çekip Papara'ya e mail attım 3 gündür geri dönmüyorlar. Param yalan mı oldu arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu başlığında yazdığı gibi carrefour çalışanı arkadaş telefon numaramı yanlış yazması sonucu para başkasının hesabına gitti ve parayı gönderen arkadaş hatasını kabul etmeyip bir şey yapamıyacağını söyledi. Dalga geçer gibi de paranın gittiği numarayı ara parayı iste dedi numarayı kaydedip baktım arkadaş Arap ben de fişin resmini çekip Papara'ya e mail attım 3 gündür geri dönmüyorlar. Param yalan mı oldu arkadaşlar?
Araptan parayı isteyebilirsin , atmazsa dava açmakla tehdit edebilirsin.

Papara'da telefon numarası ile para gönderilmiyor ki? Ya iban yoluyla ya da papara numaranla gönderim yapılabilir. Olayı biraz daha açar mısın? Başından geçen olaylar neler?
-
Düzeltme: Numara ile yatırılıyormuş. Üzgünüm yanlış bilgi için.
-
Ek: Dikkat edin lea o zaman..

Carrefour çalışanını da ana merkeze şikayet edin. Papara'yı arayıp sorun.

Ekleme: Arayıp sorun dememin sebebi; mail ile iletişime geçildiğinde 48-72 saat veya daha uzun sürebilir inceleme ve geri dönüş. Arayın direk sorun mevzuyu.
Zaten arayıp iletişime geçtim kadın bana e mail ile iletişime geçin dedi 2 defa e mail attım 3 gündür geri dönmüyorlar bence param yalan oldu

Yeni konular

Geri
Yukarı