Papara kartsız işlemlerde hangi bölüm seçilmeli?

463895

Hectopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Akbank ATM'si için soruyorum. Kişisel ödemeler cart curt vardı, yanlışa tıklarım diye normal kartla yatırdım. Fakat 1 işlem sonra komisyon alacak kartla işlem yaptığım için.
Hangi bölümü seçip yatırmalıyım?
Garanti BBVA'dan da yatırabilirim oradan nasıl yapıldığını bilen anlatırsa.

Akbank ATM'si için soruyorum. Kişisel ödemeler cart curt vardı, yanlışa tıklarım diye normal kartla yatırdım. Fakat 1 işlem sonra komisyon alacak kartla işlem yaptığım için.
Hangi bölümü seçip yatırmalıyım?
Garanti BBVA'dan da yatırabilirim oradan nasıl yapıldığını bilen anlatırsa.
Kartsız işlemde komisyon almıyor mu? Bende de Black Card var ve komisyon alıyor 5 işlemden sonra devamlı.

Kartsız işlemde komisyon almıyor mu? Bende de Black Card var ve komisyon alıyor 5 işlemden sonra devamlı.
Evet almıyor. O yüzden kartsız işlemle yatıracağım bundan sonra ben de.

1642611988846.png

Kartsız işlem için ATM'de karsız işlemler menüsünü açmanız lazım aynı anda telefonuz ile de Papara uygulamasını açıp size verilen İBAN numarasına para yüklemeniz yeterli ve 5 - 15 dakika içerisinde paranız yüklenir kartınıza.
Edit; TC kimlik numaranızı da sormaktadır.

Kartsız işlem için ATM'de karsız işlemler menüsünü açmanız lazım aynı anda telefonuz ile de Papara uygulamasını açıp size verilen İBAN numarasına para yüklemeniz yeterli ve 5 - 15 dakika içerisinde paranız yüklenir kartınıza.
Edit; TC kimlik numaranızı da sormaktadır.
Fakat yaş sınırı var, en az 18 yani yapamayacağım ben, gene de bildiğim iyi oldu.

Geri
Yukarı