Papara kartsız işlemlerde hangi bölüm seçilmeli?

463895

Hectopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Akbank ATM'si için soruyorum. Kişisel ödemeler cart curt vardı, yanlışa tıklarım diye normal kartla yatırdım. Fakat 1 işlem sonra komisyon alacak kartla işlem yaptığım için.
Hangi bölümü seçip yatırmalıyım?
Garanti BBVA'dan da yatırabilirim oradan nasıl yapıldığını bilen anlatırsa.

Hocam aslında karışık değil burada herkes farklı bir şey dediği için karışık geliyor.
Hocam bende genelde 1 TL'nin altında kesiyor 50 TL yatırdığım zamanlarda bile. Diğer arkadaşta nasıl 1 TL + %1 kesiyor anlamadım. 1 TL + %1 kesiyorsa zaten ininal karttan bir farkı yok ki, ininal kart da aynısını yapıyor.

Burda öyle yazıyor
Hocam bende genelde 1 TL'nin altında kesiyor 50 TL yatırdığım zamanlarda bile. Diğer arkadaşta nasıl 1 TL + %1 kesiyor anlamadım. 1 TL + %1 kesiyorsa zaten ininal karttan bir farkı yok ki, ininal kart da aynısını yapıyor.
Eğer 500 TL yi geçerseniz 1 ayda o zaman sadece %1 alıyormuş

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220119-203807_Papara.jpg
    Screenshot_20220119-203807_Papara.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 21
Hocam bende genelde 1 TL'nin altında kesiyor 50 TL yatırdığım zamanlarda bile. Diğer arkadaşta nasıl 1 TL + %1 kesiyor anlamadım. 1 TL + %1 kesiyorsa zaten ininal Kart'tan bir farkı yok ki, ininal Kart da aynısını yapıyor.

Hocam ininal Kart biraz daha fazla kesiyor ve buna artı olarak aylık 2 TL ve her şeyden ücret alıyor.

Geri
Yukarı