Papara mail atma sorunu

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Papara Black Card siparişi için hata alıyordum, bu sebeple TC kimliğimi fotoğrafımı ve ikametgah belgesini PDF olarak onlara göndermemi istemişlerdi. Ben de gönderdim fakat sanırım Google attığım maili engellemiş. Bu garip gönderme sorunu neden kaynaklanıyor olabilir?
Mail bir altında garip grup sayılar harfler vardı, her ihtimale karşı karaladım.

[

1606589104719.png

1606589356088.png

1606589404712.png

Hocam black card yerine litre card da alabilirsiniz TeknoSA'dan (başka birkaç yerden de alınıyordu ama TeknoSA'yı hatırladım şu an) 5 lira. Karta sonradan 5 lira yatıyor kısaca aynı. Mail sorununun çözümü değil ama kartı bu şekilde de alabilirsiniz.

Hocam black card yerine litre card da alabilirsiniz TeknoSA'dan (başka birkaç yerden de alınıyordu ama TeknoSA'yı hatırladım şu an) 5 lira. Karta sonradan 5 lira yatıyor kısaca aynı. Mail sorununun çözümü değil ama kartı bu şekilde de alabilirsiniz.
Teknosa - Migros - Carrefour gibi süpermarketler bana uzak kalıyor, litre card ile black card arasında bir fark var mı?

Hocam Papara uygulamasında görebilirsiniz ancak söyleyeyim, black card kullanıyorsanız ATM'den para çekebilirsiniz. Lite'da bu özellik yok onun dışında hepi aynı.
Black card elimde değil, kartı sipariş veremediğim için mail attım fakat iletilmedi. Tekrar mail attım bakalım aynı sorun çıkmazsa ve papara black card sipariş etmemi sağlarsa black card sipariş vereceğim.

Black card elimde değil, kartı sipariş veremediğim için mail attım fakat iletilmedi. Tekrar mail attım bakalım aynı sorun çıkmazsa ve papara black card sipariş etmemi sağlarsa black card sipariş vereceğim.
Ben genelde Netflix, Spotify türü abonelikler için kullanıyorum o yüzden lite bana yeterli geliyor. Eğer siz de böyle şeyler için kullanacaksanız lite almanızı öneririm. (Eğer uğraştıracaklarsa.)

Geri
Yukarı