Papara mı Tosla mı almalıyım?

Daha fazla  
Yaşım 17 bu 2 karttan birini almayı düşünüyorum. Siz hangisini önerirsiniz? Sorularıma cevap verirseniz sevinirim.
1- Papara da kimlik fotoğrafını istemesi biraz tedirgin etti bu ileride sıkıntı yaratabilir mi?
2- Kartı asıl alma amacım babamın adına açacağım Binance hesabında altcoin alım satım olacak bu konuda kartın benim adıma, Binance hesabının ise babamın adına olması sorun yaratır mı acaba?
3- Başka bir 18 yaş alt kart öneriniz varsa ona da bakabilirim. Şimdiden teşekkürler.

1- Papara BDDK tarafından denetlendiği için kimlik istemesi normal.
2- Sorun yaratır papara hesabı ile binance hesabının ikisi de aynı kişiye ait olması gerekiyor.
3- Bazı bankalar 18 yaş altı hesap açıyorlar bir araştır derim.

Binance'ye Papara'dan para atamazsın. Evet kart sahibi ile hesap sahibi aynı olmak zorunda. 18 yaşının altında bu tarz şeyleri babanızın yapması daha mantıklı.

İkisini de al Papara'nın gelmesini bekleyene kadar Tosla kullanırsın sonra Papara'nın aylık 500TL üstü para kesmeye başlıyor Tosla'nın 1250 TL sınırı var yani bir yerde birini bir yerde birini kullanırsın.

İkisini de al Papara'nın gelmesini bekleyene kadar Tosla kullanırsın sonra Papara'nın aylık 500TL üstü para kesmeye başlıyor Tosla'nın 1250 TL sınırı var yani bir yerde birini bir yerde birini kullanırsın.

Parayı nakit olarak çekmeyecekse 500TL üzeri para kesen herhangi bir uygulaması bulunmamakta Papara'nın.

Geri
Yukarı