Papara neden aylık veya yıllık ücret almıyor?

Dyrothbrk

Centipat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Papara aylık yıllık ücret almıyor. Blackcard zaten ücretsiz Lite alirsan parayi sana geri veriyor, bu Papara nereden kazanıyor? Hiçbir şeyden ucret kesmiyor. Bir de Şikayetvar.comdan gördüm kendi kendine para çekiyormuş, bloke koyuyormus, ben bu konuda cahilim. Açıklık getirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Para kesiyor belli şartlarda tabii ki fakat kendi kendine ücret almıyor 2 yıldır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Parayı ise sponsorlardan vb. kazanıyorlardır ve kart satışları oldukça çok. Batman Card 1 hafta içinde tükendi internette.

Banka da senden yıllık ücret almıyor. Aylık ücret de almıyor. Günlükte almıyor. Ama senin yaptığın işlemlerden komisyon kesiyor. Bir bankada para var ise o banka sürekli para kazanır.

Enpara'da almıyor mesela. İkisinden birini tercih edeceksen enparayı öneririm. Papara hesabımda para bekletmem genelde güvenmediğim yerlerden papara sanal kartını kullanarak alışveriş yaparım.

Bloke olayları genele Papara'yı kara borsada kullananlara oluyor sanırım. Onun dışında bende nereden kazandıklarını merak ediyorum. Üstüne o kadar da cashback var.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Papara aylık yıllık ücret almıyor. Blackcard zaten ücretsiz Lite alirsan parayi sana geri veriyor, bu Papara nereden kazanıyor? Hiçbir şeyden ucret kesmiyor. Bir de Şikayetvar.comdan gördüm kendi kendine para çekiyormuş, bloke koyuyormus, ben bu konuda cahilim. Açıklık getirseniz sevinirim.
Geçen günlerde Finansal Hizmetler adı altında hesabıma 4,67 TL geri yatırıldı. Bu para nereden geldi bilmiyorum.

1.png

Bir de Şikayetvar.comdan gördüm kendi kendine para çekiyormuş, bloke koyuyormus
Bu kartını kiralayan kişilere oluyor, boş yere durduk yere olan bir olay değil. Zaten kiralayanlara dava açılmış durumda papara tarafından.

Büyük transferler/işlerden kazanıyor parayı, tabii yine de kesinti çok az.

Hocam üstüne basıp SS atabilir misiniz?
Hocam geçenlerde HepsiBurada üzerinden 165 TL tutarında bir alışveriş yaptım ve 7 adet ürün aldım fakat bunların 6 tanesi elime ulaştı 1 tanesi hala ulaşmadı. Sabun kutusu almıştım 5 tl gibi bir fiyata hala kargolanacak olarak gözüküyor acaba satıcı ürünün iptalini verdi de onun parasını mı geri yatırdılar? İade (SALE-HEPSİPAY) yazıyor kafam oraya gitti.

1.png

WhatsApp Image 2022-05-21 at 02.08.22.jpeg

Hocam geçenlerde Hepsiburada üzerinden 165 TL tutarında bir alışveriş yaptım ve 7 adet ürün aldım fakat bunların 6 tanesi elime ulaştı 1 tanesi hala ulaşmadı. Sabun kutusu almıştım 5 TL gibi bir fiyata hala kargolanacak olarak gözüküyor acaba satıcı ürünün iptalini verdi de onun parasını mı geri yatırdılar? İade (sale-Hepsipay) yazıyor kafam oraya gitti.

Eki Görüntüle 1394402Eki Görüntüle 1394407

Evet Hepsiburada yollamış.

Geri
Yukarı