Papara neden para kesti?

roguescofield

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 2 hafta once Papara siparis ettim ve geldi. Mastercard olarak geldi üstüne Garanti Bankası'ndan para atarken 1.10 kesti. Neden? ustelik çjp okunmadı falan dedi ilk denemede

Son düzenleme:
Hayır 10 TL atmayi denemistim bir de ilk seferde çip okunmadı müşteri temsilcisiyle iletişime geçin dedi karti alip bir daha denedim oldu ama 1.10 neden kesiyor?

Hayır direk kartı koyup para yatırma dedim. Hadi bunu geçtik Mastercard neden geldi sence?

Bana da Mastercard geldi. Visa bekliyordum ama Mastercard daha iyi diyorlardı. Ben bir sıkıntı yaşamadım. Kafalarına göre Mastercard veya Visa basıyorlar sanırım.

Bana da Mastercard geldi. Visa bekliyordum ama Mastercard daha iyi diyorlardı. Ben bir sıkıntı yaşamadım. Kafalarına göre Mastercard veya Visa basıyorlar sanırım.
ben bu ay içinde bir tane daha istemiştim visa geldi o sonra kayboldu iptal edip birdaha istedim böyle geldi. benim için kesinlikle mastercard visa önemli değil ben neden para kestiğini merak ettim
sence iptal edip birdaha istesem mi?

Ben bu ay içinde bir tane daha istemiştim Visa geldi o sonra kayboldu iptal edip bir daha istedim böyle geldi. Benim için kesinlikle Mastercard Visa önemli değil ben neden para kestiğini merak ettim.

Sence iptal edip bir daha istesem mi?

Bir fark yok aralarında istemene gerek yok. Papara ile iletişime geçin size yardımcı olurlar. İlk defa karşılaşıyorum bankadan 1.10 TL çekeni.

Hayır 10 TL atmayi denemistim bir de ilk seferde çip okunmadı müşteri temsilcisiyle iletişime geçin dedi karti alip bir daha denedim oldu ama 1.10 neden kesiyor?

Hayır direk kartı koyup para yatırma dedim. Hadi bunu geçtik Mastercard neden geldi sence?

Bu ay 5 kereden fazla yükleme yaptınız mı? Veya 500 TL.

Geri
Yukarı