Papara ön ödemeli mi?

TicTac

Hectopat
Arkadaşlar, ininalden paparaya geçmeye karar verdim paparada ininal gibi mi yoksa farklı mı, yani oyun içi alışveriş yapılabilir mi? Yüklediğin kadarını mı harcıyorsun gibi.

Arkadaşlar, ininalden paparaya geçmeye karar verdim paparada ininal gibi mi yoksa farklı mı, yani oyun içi alışveriş yapılabilir mi? Yüklediğin kadarını mı harcıyorsun gibi.
İninalden fazlası var eksiği yok. Mükemmel bir hizmet. Kendi banka hesaplarından içine para yükleyebilirsin papara hesabından başka hesaplara para gönderebilirsin. Ayrıca Cashback uygulaması var. Netflix, spotify, YouTube gibi uygulamalarda harcamanın yarısını geri ödüyor.

Ininal'den fazlası var eksiği yok. Mükemmel bir hizmet. Kendi banka hesaplarından içine para yükleyebilirsin Papara hesabından başka hesaplara para gönderebilirsin. Ayrıca Cashback uygulaması var. Netflix, Spotify, YouTube gibi uygulamalarda harcamanın yarısını geri ödüyor.

Papara bayağı iyimiş bu hizmeti önceden kesfetseydim keşke.
Papara Lite değilde sözleşmeli olduğu için Papara Black Card tavsiye ederim. 13 yaşından büyüksen ücretsiz bir şekilde Papara uygulaması üzerinden alabilirsin.
Black almayı planlamıyorum ama ne farkları var lite ile ben göremedim.

Geri
Yukarı