Papara, okulumda öğrencilere kart dağıttı

Bugün okula Papara'nın aracı geldi ve herkese "EDU" ismindeki öğrenci kartından dağıttılar. Bu kart ile kantinde temassız ödeme yapılabiliyormuş. Normal Papara Black Card'tan farklı olarak, veliler karta para gönderebiliyor ve sadece onların izniyle internet üzerinden alışveriş yapılıyor. Şaşırtan ve hoşuma giden bir hareket oldu. Sizin okulunuzda da dağıtıldı mı?

Eki Görüntüle 1399339

Evet bizde de dağıtıldı. Lakin bundan sonra herkes Black Card aldığı için kullanmayı bıraktılar. Sadece Papara poslarında temassız özelliği çalışıyor. Bu arada internet alışverişi mevzusuna gelince sanal kart ile de yapılabilir. O özellik çok saçma olmuş. (Bende kullandım biliyorum)

Bugün okula Papara'nın aracı geldi ve herkese "edu" ismindeki öğrenci kartından dağıttılar. Bu kart ile kantinde temassız ödeme yapılabiliyormuş. Normal Papara Black Card'tan farklı olarak, veliler karta para gönderebiliyor ve sadece onların izniyle internet üzerinden alışveriş yapılıyor. Şaşırtan ve hoşuma giden bir hareket oldu. Sizin okulunuzda da dağıtıldı mı?

Eki Görüntüle 1399339

Açıkçası teknolojinin ilerlemesi sonucu dijital harçlık sistemi ortaya çıktığı için her okulda ve universitede yayagınlaşıyor benim çoğu arkadaşımda mevcut ve bayağı kullanışlı bizim okulda yok.

Bugün okula Papara'nın aracı geldi ve herkese "edu" ismindeki öğrenci kartından dağıttılar. Bu kart ile kantinde temassız ödeme yapılabiliyormuş. Normal Papara Black Card'tan farklı olarak, veliler karta para gönderebiliyor ve sadece onların izniyle internet üzerinden alışveriş yapılıyor. Şaşırtan ve hoşuma giden bir hareket oldu. Sizin okulunuzda da dağıtıldı mı?

Eki Görüntüle 1399339

Manibux gibi bir şey.

Eki Görüntüle 1399339

Biz kantinden parayla aldık.

Geri
Yukarı