Papara onaylı hesaba geçilmiyor

waxon

Decipat
Merhaba, Hepsiburada'dan Lite Card siparişi verdim, Papara hesabımı onaylamak istiyorum, gösterilen yere kimliğimin ön ve arka olmak üzere uygulamaya tanıtıyorum fakat sürekli bir yerde takılıp kimliğimi görmüyor ve onaylamıyor. Manuel girme seçeneği ya da başka bir çözüm yolu var mı?

Merhaba, Hepsiburada'dan Lite Card siparişi verdim, Papara hesabımı onaylamak istiyorum, gösterilen yere kimliğimin ön ve arka olmak üzere uygulamaya tanıtıyorum fakat sürekli bir yerde takılıp kimliğimi görmüyor ve onaylamıyor. Manuel girme seçeneği ya da başka bir çözüm yolu var mı?
Ben desteğe yazdım ve kimlikle beraber fotoğrafımı, kimliğin ön yüzünün fotoğrafını ve e-Devlet'ten bir kaç belge istediler. Mail yoluyla ulaşın. 24 saatten kısa bir sürede geri dönüş yapıp bunları isteyecekler.

Bir de bilgisayardan girmeyi deneyin. Biz bilgisayardan girdiğimizde yapmıştık. Yanlış hatırlamıyorsam bilgisayarda fotoğraf istemiyordu.
Ben desteğe yazdım ve kimlikle beraber fotoğrafımı, kimliğin ön yüzünün fotoğrafını ve e-Devlet'ten birkaç belge istediler. Mail yoluyla ulaşın. 24 saatten kısa bir sürede geri dönüş yapıp bunları isteyecekler.

Deneyeceğim, teşekkürler.
Bir de bilgisayardan girmeyi deneyin. Biz bilgisayardan girdiğimizde yapmıştık. Yanlış hatırlamıyorsam bilgisayarda fotoğraf istemiyordu.
1631981720104.png

Maalesef, sadece uygulama üzerinden oluyormuş, şimdi mail atmayı deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı