Papara onaylı hesapla kart gelmeden alışveriş yapılabilir mi?

Hamza Batur

Decapat
Daha fazla  
Dostlar Black kart siparişinde bulundum fakat henüz gelmedi gene de hesabım onaylı hesap sayıldığı için Trendyol gibi sitelerden alışveriş yapabiliyor muyum sanal kart üzerinden?

Sanal kart oluşturup ATM kullanarak kartsız işlemle para yatırabilirsin.
Aman dikkat et benim Black Card'ı ATM yuttu yenisini istedim daha kurye getirmedi bende kartsız işlemle yatırıyım dedim sanal kart ile Hepsipay cüzdanıma para yükleyip Hepsiburada'dan alışveriş yapayım dedim ATM bir de 150 TL yuttu alamazsam diye korkuyorum.

Aman dikkat et benim Black Card'ı ATM yuttu yenisini istedim daha kurye getirmedi bende kartsız işlemle yatırıyım dedim sanal kart ile Hepsipay cüzdanıma para yükleyip Hepsiburada'dan alışveriş yapayım dedim ATM bir de 150 TL yuttu alamazsam diye korkuyorum.

Akbank ATM'de yaşadım bu olayları.
Bir de Akbank yutulan kartları geri vermiyormuş imha ediyormuş.

Akbank ATM'de yaşadım bu olayları.
Bir de Akbank yutulan kartları geri vermiyormuş imha ediyormuş.
Akbank ve iş bankası atm leri hep sorunlu zaten. Bir keresinde 100TL yatırırken kabul etmeyip yırtık vermişti (düzgün koymuştum). Neyseki bankaya yırtığı verip tertemiz 100tl almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı