Papara Onaylı Kart Hakkında

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Papara'nın çipli kartını alırken adres vs. veriyoruz. Kart kapımıza geldiğinde ücret alınıyor mu? Kargo vs. ücreti. Birde Papara'nın anlaşmalı olduğu banka hangisi? Diğer bankalardan para yükleyince kesiyor mu? Papara kartın kendine özel iban tarzı birşeyi var mı mesela farklı bir banka kartından kendime para yollatabilir miyim? Teşekkürler cevaplar için.

Papara'nın çipli kartını alırken adres vs. veriyoruz. Kart kapımıza geldiğinde ücret alınıyor mu? Kargo vs. ücreti. Bir de Papara'nın anlaşmalı olduğu banka hangisi? Diğer bankalardan para yükleyince kesiyor mu? Papara kartın kendine özel IBAN tarzı bir şeyi var mı mesela farklı bir banka kartından kendime para yollatabilir miyim? Teşekkürler cevaplar için.

Papara kartın ile tüm bankalara para yollayıp, para alabilirsin. Hayır kart geldiğinde ücret alınmıyor, tamamen ücretsiz kart. Benim çipli kartım 2 ayda geldi. Başvurduktan 2 hafta sonra geçici kart getirdiler(çipsiz).

Papara kartın ile tüm bankalara para yollayıp, para alabilirsin. Hayır kart geldiğinde ücret alınmıyor, tamamen ücretsiz kart. Benim çipli kartım 2 ayda geldi. Başvurduktan 2 hafta sonra geçici kart getirdiler(çipsiz).
Peki memnun musunuz karttan? Birde iban gibi birşey var mı?

Bende yeni sipariş ettim bakalım kaç ayda gelecek. 😂

Bana 2 ayda geldi. IBAN gibi Papara numarası diye bi' şey var. Limit olarak memnunum. Kampanyaları oluyor mesela 20tl harca yarısı bizden, köprüden geç yarısı bizden. Ben şu ana kadar Steamdeki 20tl yükle 10tl kazan kampanyasını kullandım. 31 Marta kadar Teknosa'dan bedava yükleme yapılabiliyor. Tek sorun sanırım çoğunluğun ininal kullanması. Para gönderirken ininalli çıkabiliyor.

Uygulamasını indirince IBAN falan da veriyor. Havale, EFT, cart curt var. Şu ana kadar Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank'dan para yüklemeyi denedim hiçbirisi ücret almadı. Sanırım tüm banka ATM'leri beleşe yüklüyor ve çektiriyor.

Yanlış bilgi. 1920 TL yüklemiştim. 23.40tl çekmişti.
Kartsız işlem ile yüklerseniz çekmez. Kartı takıp yüklerseniz komisyon alır. Ama en son kart bedava oldu, çekme bedava oldu falan yani kartı takıp yüklemek de bedava olmuş olabilir.

Yanlış bilgi. 1920 TL yüklemiştim. 23.40tl çekmişti.
Ne zaman yaşandı bu? Kart kendi adına basılan kart değil mi?

Yalan borcum yok bilader. Gittim 20 TL Halkbank'dan yükledim, 30 TL Vakıfbank'tan yükledim ve 20 TL Ziraat Bankası'ndan para çektim zerre ücret almadı.

Sanki şirket benim de gelip burada reklam yapacağım, müşteri çekeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı