Papara para iadesi ne zaman gelir?

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar toplamıştım. Bir parça hariç diğer tüm parçalar kargoya verildi. Bende başka bir yerden almak için iptal ettim ama para daha gelmedi. Hepsiburada bankanız ile ilgili diyor, Papara Hepsiburada diyor. Sorun kimde ve ne zaman yatar sizce?

Son düzenleme:
Hocam iade yapıldığına dair ekran görüntüsü alın Hepsiburadadan paparaya konuyu iletin ve görüntüleri veya dekontları atın papara ilgilenen bir firma yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Bilgisayar toplamıştım. Bir parça harici diğer tüm parçalar hariç kargoya verildi. Bende başka bir yerden almak için iptal ettim ama para daha gelmedi. Hepsiburada bankanız ile ilgili diyor, Papara Hepsiburada diyor. Sorun kimde ve ne zaman yatar sizce?
Parçalar geri geldiği zaman firma sahibi onaylar. Hepsiburada ise parayı geri gönderir. Bu gönderdiği zaman dilimi Papara'nın çalışma saatleri dışında ise kabul olmaz ve çalışma saatleri içinde kabul edilir.

Hocam aynı şey başıma geldi tam 24 saat içinde geldi paparadaysa işlem tabii.

Papara ama hafta sonundan dolayı olduğu için gelmediğini düşünüyorum.
Hocam aynı şey başıma geldi tam 24 saat içinde geldi paparadaysa işlem tabii.
Hocam iade yapıldığına dair ekran görüntüsü alın Hepsiburadadan paparaya konuyu iletin ve görüntüleri veya dekontları atın papara ilgilenen bir firma yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Parçalar geri geldiği zaman firma sahibi onaylar. Hepsiburada ise parayı geri gönderir. Bu gönderdiği zaman dilimi Papara'nın çalışma saatleri dışında ise kabul olmaz ve çalışma saatleri içinde kabul edilir.

Bu sabah erkeden para hesabıma yatmış. Paparayı tebrik ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı