Papara para yatırma işleminde para kesilmesi

gods of 999

Hectopat
Makaleler
2
Papara Black kart almadan önce araştıma yaptım yatırma çekme işlemleri ücretsizmiş ama ayda 5 hak veriliyormuş sonrasında ise 1.50 TL ya da 2.00 TL kesim yapılıyormuş benim hâlen 3 hakkım varken 200 TL yatırma işlemimde 2.10 kuruş çekim oldu bunun çözümü nedir?

Para yatırdığım banka Deniz Bank.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa karşılaştım. Ben 400TL gibi bir şey yüklemiştim benden hiç para kesimi yapılmadı. Bilgim yok. Tamamen ücretsiz diye biliyorum ki benim haftada 10 dan fazla para yatırdığımda oldu.

Çözüm derken geri almayı mı planlıyorsun yoksa bir dahaki sefer olmasın mı istiyorsun?
Çünkü parayı geri alabileceğini sanmıyorum.
İlk defa karşılaştım. Ben 400TL gibi bir şey yüklemiştim benden hiç para kesimi yapılmadı. Bilgim yok. Tamamen ücretsiz diye biliyorum ki benim haftada 10 dan fazla para yatırdığımda oldu.
Benden de hiç ücret kesmiyor.
Belki banka farklılığındandır.

Papara Black kart almadan önce araştıma yaptım yatırma çekme işlemleri ücretsizmiş ama ayda 5 hak veriliyormuş sonrasında ise 1.50 TL ya da 2.00 TL kesim yapılıyormuş benim hâlen 3 hakkım varken 200 TL yatırma işlemimde 2.10 kuruş çekim oldu bunun çözümü nedir?

Para yatırdığım banka Deniz Bank.
Daha demin İŞ Bankasından 450 lira yatırdım. Komisyon almadı. Papara'nın anlaşmalı olduğu bankalara ve atmlere yönelin.

Para yatırdığım banka deniz bank.

Öyle bile olsa soyguncu ininalden iyidir benim de kartım gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı