Papara parayı iade etmiyor

IşQlı MşQlı

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, 15 Ocak'ta kendime Amazon Japonya üzerinden RTX 3070 Ti almıştım fakat sonra çok pahalı olduğuna karar verip iade ettim aynı gün içerisinde. Fakat Papara hala iade etmedi paramı. Mail atıyorum paranız provizyondadır, provizyondan düşmesi 10 günü bulabilir diyorlar. Şimdi daha yeni mail attım ve aynı cevap fakat bu sefer 15 güne kadar sürebilir diyorlar. Ne yapmalıyım?

Merhabalar, 15 Ocak'ta kendime Amazon Japonya üzerinden RTX 3070 Ti almıştım fakat sonra çok pahalı olduğuna karar verip iade ettim aynı gün içerisinde. Fakat Papara hala iade etmedi paramı. Mail atıyorum paranız provizyondadır, provizyondan düşmesi 10 günü bulabilir diyorlar. Şimdi daha yeni mail attım ve aynı cevap fakat bu sefer 15 güne kadar sürebilir diyorlar. Ne yapmalıyım?
Beklemeyi deneyebilirsiniz.

Yurt dışına aktardığınız bir meblayı geri almak istiyorsunuz, doğal olarak süreç öyle 1-2 günde hallolabilecek cinsten değil. Daha yurt içinde yaptığınız alışverişlerden bile iade 3-5 gün içinde yapılırken Amazon Japonya'dan gelecek iadeyi 10-15 gün beklemek zorundasınız diye düşünüyorum.

Bütün bankalar para iadesi yapması 15 günü bulabilir bütün bankalar 15 gün der.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı